Zamknij

Omar Sangare w Polsce z mężem. Czym aktor zajmuje się w USA?

Redakcja
20.07.2018 13:44
Omar Sangare w Polsce z mężem. Czym aktor zajmuje się w USA?
fot. EAST NEWS

Omar Sangare to aktor serialowy i teatralny, który wybrał pracę i życie u boku ukochanego w Stanach Zjednoczonych. Tegoroczne wakacje postanowił jednak spędzić w Polsce. Reporterzy zauważyli go w Sopocie w towarzystwie młodego mężczyzny.

Omar Sangare to aktor, którego widzowie mogą kojarzyć przede wszystkim z ról w serialach „Złotopolscy” i „Miodowe lata”, a także udziału w satyrycznym „Szymon Majewski show”. Często również pojawiał się na deskach teatralnych, w tym między innymi w spektaklach Teatru Telewizji. I choć nie zrobił w naszym kraju oszałamiającej kariery, jego sympatyczna twarz jest bardzo rozpoznawalna. Wiele osób zastanawiało się, co teraz dzieje się z aktorem. Sangare tymczasem robi karierę w Stanach Zjednoczonych. W Nowym Jorku dokonał też coming-outu oraz wziął ślub ze swoim wybrankiem. Opowiadał o tym w wywiadzie dla stacji TVN.

– Obiecałem sobie, że w którymś momencie poukładam swoje życie i to mi się udało. Spotkałem człowieka, który obudził moje emocje i obudził prawdę o moich emocjach. Dzisiaj już jesteśmy po.

Przed ślubem mężczyźni byli parą przez kilka lat.

Omar Sangare zwiedzał Sopot

Prawdopodobnie to właśnie z mężem aktor przyleciał do Polski na wakacje. Kamery reporterów złowiły go na spacerze z młodym mężczyzną. Wbrew pozorom odwiedza on nasz kraj dość często. Przy okazji obecnej wizyty uczestniczył w Marszu Równości w Rzeszowie.

Poza szczęściem w miłości Sangare doskonale odnalazł się w Stanach Zjednoczonych na polu zawodowym. Jest wykładowcą na prestiżowej uczelni Williams College w Massachusetts. Od 2010 roku współpracuje także przy organizacji festiwali teatralnych United Solo Europe oraz Dialogue ONE odbywających się w Nowym Jorku. Jak widać, przeprowadzka nie spowodowała, że zupełnie zapomniał o aktorstwie.

RadioZET.pl/MF