Zamknij

Omena Mensah po operacji. W kraju nie mogła liczyć na pomoc

Redakcja
29.06.2018 15:49
Omena Mensah po operacji. W kraju nie mogła liczyć na pomoc
fot. EAST NEWS

Omena Mensah długo nie była obecna w mediach. Wydawało się, że jedynym powodem takiego stanu rzeczy była ciąża. Tymczasem dziennikarka musiała także przejść bardzo skomplikowaną operację.

Omena Mensah nie należy do grona celebrytów, którzy chwalą się każdym szczegółem z prywatnego życia. Wieloletnia prezenterka stacji TVN ukrywała przed prasą kulisy związku z biznesmenem Rafałem Brzoską. Jakiś czas temu zniknęła z mediów całkowicie co, jak się okazało, było spowodowane druga ciążą. Pod koniec 2017 roku urodziła, jednak nadal nie było o niej słychać zbyt wiele. Podzieliła się jedynie zdjęciem syna na Instagramie. Teraz wiadomo, że przyczyną wycofania się z widoku publicznego były kłopoty zdrowotne dziennikarki.

Omena Mensah operowana za granicą

Omena nie chce wchodzić w szczegóły swojej choroby i samej operacji.

- Na temat choroby nie chcę rozmawiać. Jestem po bardzo ciężkiej operacji i szczęśliwie udało się to wszystko tak załatwić, żebym mogła cieszyć się macierzyństwem, cieszyć się tym, co mam. Mówię o tym tylko dlatego, żeby ludzie nie myśleli, że jest jak z bajki. Zawsze mówię, że wtedy w jedynym momencie za dużo szczęścia się skumulowało i żeby była równowaga, to tak musiało być.

Mimo lakonicznych wypowiedzi prezenterki można jednak wysnuć wniosek, że była to naprawdę skomplikowana operacja, bowiem musiała być przeprowadzona poza granicami naszego kraju. Polscy lekarze, według słów Omeny, nie podjęli się jej przeprowadzenia. Mensah przyznała też, że drugą ciążę świadomie ukrywała przed mediami i nie żałuje tej decyzji.

- Pewne rzeczy są nie na sprzedaż i to właśnie nie jest na sprzedaż- podsumowała.

 Pozostaje życzyć szczęśliwej mamie jak najszybszego powrotu do pełni zdrowia.

RadioZET.pl/MF