Zamknij

Omenaa Mensah pokazała zdjęcie w bikini. Anna Lewandowska: "Oniemiałam"

Maciej Friedrich
01.10.2019 15:49
Omenaa Mensah pokazała zdjęcie w bikini. Anna Lewandowska: "Oniemiałam"
fot. TRICOLORS/East News

Omenaa Mensah to jedna z gwiazd TVN, która dużą wagę przykłada do aktywności fizycznej i dbania o kondycję. Dziennikarka pochwaliła się w sieci zdjęciem w skąpym kostiumie kąpielowym. Jej sylwetka zachwyciła nie tylko fanów, ale i Annę Lewandowską. Jak "Lewa" skomentowała fotografię?

Omenaa Mensah to jedna z najbardziej charakterystycznych dziennikarek stacji TVN. Widzowie najlepiej kojarzą ją jako pogodynkę, jednak prezenterka ma na swoim koncie również programy o tematyce sportowej, kulinarnej, a nawet udział w 5. edycji "Tańca z gwiazdami".

Wielbiciele Omeny zachwycają się nie tylko jej talentem, ale też charakterystyczną urodą, którą zawdzięcza mamie Polce i tacie pochodzącym z Ghany. Nie jest również tajemnicą, że Mensah bardzo dba o siebie, ćwiczy i stara się dbać o swoje ciało. Spektakularne efekty tych starań fani dziennikarki mogą podziwiać na jej profilu na Instagramie.

Omenaa Mensah pokazała zdjęcie w bikini. Zachwyciła Annę Lewandowską

Omenaa Mensah zachwyca figurą i wysportowanym ciałem. Warto podkreślić, że w styczniu 2018 roku po raz drugi została mamą. Obecnie dziennikarka wypoczywa na wyspach Raja Ampat w Indonezji. W sieci pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje w skąpym bikini. Internauci nie mogli wyjść z podziwu nad figurą Omeny. W komentarzach ciałem gwiazdy TVN zachwycała się nawet Anna Lewandowska, która sama dla wielu kobiet jest wzorem tego, jak powinno dbać się o figurę.

- Oniemiałam. Co za ciało. Najlepsza - skomentowała krótko i jednoznacznie żona Roberta Lewandowskiego.

Omenaa odpisała "Lewej" kokieteryjnie.

- To bez ćwiczeń, ale niedługo zacznę. Obiecuję.

Jeśli Omenaa wygląda tak zaniedbując ćwiczenia, to bez wątpienia może pozwolić sobie na dalszy odpoczynek.

RadioZET.pl/MF