Zamknij

Omenaa Mensah po raz pierwszy na zdjęciu z synkiem

Redakcja
15.02.2018 13:12
Omena Mensah
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/EAST NEWS

W styczniu Omenaa Mensah poinformowała o tym, że doczekała się drugiego dziecka. Z okazji walentynek prezenterka podzieliła się pierwszym zdjęciem z maleństwem.

Druga ciąża Omeny Mensah była dużym zaskoczeniem dla jej fanów. Informację o tym, że spodziewa się dziecka, udało się prezenterce zachować niemal do samego końca. Jej ciążowy brzuch nie został zauważony, choć gwiazda nie unikała publicznych wyjść. Dopiero w styczniu, już po porodzie, zdradziła, że była w ciąży. „Okazuje się, że można w Polsce zostać szczęśliwie mamą. Tak, żeby to utrzymać w swojej, rodzinnej tajemnicy i cieszyć się tym szczęściem w swoim domu” — powiedziała wtedy w jednym z wywiadów.

Prezenterka, jak widać, bardzo pilnuje swojej prywatności. Mimo to z okazji walentynek zdecydowała się pokazać pierwsze zdjęcie ze swoim synkiem. Na fotce widać jej dłoń oraz dłoń dziecka. W tle bukiet róż. „Kiedy w odpowiednim czasie kocha ciebie odpowiedni mężczyzna” — napisała.

Oprócz maleńkiego synka Omenaa Mensah ma też nastoletnią córkę. Vanessa ma już 16 lat i niedawno pojawiła się w kampanii promującej fundację swojej mamy. Nie planuje jednak telewizyjnej kariery. Chce zostać lekarką.

RadioZET.pl/SA