Zamknij

Gwiazda TVN wzięła tajny ślub? Świętuje na Seszelach

Maciej Friedrich
07.05.2019 15:59
Gwiazda TVN wzięła tajny ślub? Świętuje na Seszelach
fot. Instagram:@omenaamensah

Omenaa Mensah to jedna z najbardziej rozpoznawalnych prezenterek stacji TVN. Pogodynka nie zapowiadała, że weźmie ślub, a tymczasem chwali się swoim „miodowym tygodniem”. Czyżby już zmieniła status cywilny?

Omenaa Mensah to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy stacji TVN. Urodzona w Jeleniej Górze prezenterka jest córką Polki i Ghańczyka, czemu zawdzięcza orientalną urodę. Zanim rozpoczęła karierę medialną, zajmowała się modelingiem, pozując na terenie całej Europy.

Przygoda Omeny z telewizją rozpoczęła się w 2003 roku, kiedy związała się ze stacją TVN7. Została zaangażowana do programu „Red Light”. Jednocześnie została również pogodynką, która pojawiała się w TVN, TVN24, TVN24 BIS oraz TTV. Spróbowała swoich tanecznych sił w piątej edycji „Tańca z gwiazdami”. W 2014 roku prowadziła program „Domy gwiazd” na antenie kanału Domo+.

ZOBACZ:  Dawid Kubacki wziął ślub. Zobacz ZDJĘCIA

Prywatnie Mensah jest związana z Rafałem Brzoską, z którym ma dwoje dzieci: córkę Vanessę i syna Vincenta. Prezenterka nie zwykła dzielić się z mediami swoim życiem rodzinnym, jednak wiele wskazuje na to, że zrobiła wyjątek. Pochwaliła się właśnie zdjęciami z Seszeli.

Omenaa Mensah wzięła potajemny ślub?

Choć wiadomo, że Omenaa Mensah jest zaręczona, do tej pory nie pojawiły się żadne informacje o ślubie gwiazdy TVN. Możliwe jednak, że Omenaa zmieniła status cywilny w tajemnicy przed mediami i fanami. Choć w wywiadach zapowiadała, że nie ma w planach ślubu, jej ostatni wpis budzi wątpliwości.

Mensah i jej partner pochwalili się fotografiami ze wspólnego pobytu na wyspie Mahe znajdującej się na Seszelach. Wpis pogodynki jasno sugeruje okazję, z jakiej para wybrała się w podróż. 

Nasz tydzień miodowy trwa, a ja z każdym dniem jestem coraz bardziej zachwycona tym miejscem, przyrodą, kuchnią, nami tu...kochanie [...] Nasz czas, nasz widok, nasze decyzje. Wielkim szczęściem jest dzielić chwile, miejsca, momenty z kimś, kto jest prawdziwie ważny dla nas”. 

Miodowy tydzień” jasno wskazuje na to, że Omenaa i Rafał są małżeństwem. Pozostaje czekać na oficjalne potwierdzenie tej informacji.

RadioZET.pl/MF