Zamknij

Omenaa Mensah świętuje 18 urodziny córki. Pokazała piękne zdjęcia Vanessy [FOTO]

Sylwia Wamej
05.05.2020 16:56
Omenaa Mensah
fot. Wojciech Zatwarnicki/ Reporter/East News

Omenaa Mensah świętuje 18. urodziny corki - Vanessy. Z tej okazji gwiazda opublikowała piękne zdjęcia z dorosłą już latoroślą.

Omenaa Mensah świętuje 18. urodziny córki. Pokazała piękne zdjęcia Vanessy

Omenaa Mensah jest mamą dwójki dzieci: Vanesy i Vincenta. Vanessa skończyła właśnie 18 lat, o czym dumna mama poinformowała swoich fanów na Instagramie, publikując zdjęcia z Vanessą w roli głównej. Starsza latorośl prezenterki wyrosła na piękną dziewczynę.

Omenaa Mensah z okazji 18. urodzin córki opublikowała poruszający wpis na Instagramie.

"Dzień urodzin dziecka dla matki to najbardziej wyjątkowy moment w jej życiu! Tak było u mnie ... gdy Vanessa pojawiła się na świecie, był to dla mnie cud... coś niesamowitego, coś co sprawiło, ze życie już nigdy nie było takie jak wcześniej ... jej narodziny wprowadziły nowy ład i porządek a także wyznaczyły wazne cele, które jako matka chciałam zrealizować dla swojego dziecka, dziś gdy moja córka kończy 18 lat wiem, ze sobie poradzi, wiem ze jest mądra wiem ze trudności i problemy życiowe będą po to żeby mogła je samodzielnie rozwiązywać a ja zawsze będę obok gdyby potrzebowała pomocy 100 lat kochanie i spełnienia pięknych marzeń. Mama" - napisała Omenaa Mensah.

W komentarzach nie zabrakło życzeń urodzinowych dla Vanessy. Warto przypomnieć, że nastolatka ma za sobą debiut telewizyjny. W 2008 roku prowadziła razem z mamą program kulinarny na antenie TVN Style "Kuchnia czynna całą dobę".

Omenaa Mensah prywatnie: Ile ma dzieci?

Prywatnie Omenaa Mensah jest też mamą synka Vincenta, urodzonego w 2017 roku. Ojcem dziecka jest mąż gwiazdy - Rafał Brzoska. Zakochani pobrali się w 2019 roku.

Zagłosuj

Masz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZet.pl.SW