Zamknij

Omenaa Mensah w bikini. Gwiazda pokazała gorące zdjęcie z wakacji [FOTO]

04.08.2020 11:13
Omenaa Mensah
fot. Piotr Molecki/ East News

Omenaa Mensah wybrała się na wakacje do pięknej Chorwacji. Gwiazda chętnie dokumentuje swoją podróż na Instagramie. Ostatnio pochwaliła się smukłą i zgrabną figurą w bikini.

Omenaa Mensah w bikini. Gwiazda opublikowała gorące zdjęcie z wakacji [FOTO]

Omenaa Mensah podobnie jak wiele polskich gwiazd wybrała się na wakacje do Chorwacji. Piękna pogodynka dokumentuje podróż na swoim Instagramie. Słoneczna pogoda sprzyja opalaniu się, a pogodynka chętnie z niej korzysta. Gwiazda opublikowała ostatnio zdjęcia w bikini, na których pochwaliła się szczupłą i smukłą sylwetką. Jak zwykle ni zabrakło komplementów fanek oraz fanów pięknej pogodynki. "Piękna figura", "piękna figura, boskie ciało", "od stóp do głów piękna",  "piękne ciało" - pisali fani.

Omenaa Mensah w jednym z wywiadów przyznała, że często je poza domem. Dziennikarka pilnuje jednak regularnych i różnorodnych posiłków. Zdarza się jej również jeść słodycze.

Omenaa Mensah zdradziła sekret idealnej sylwetki

"Nie dbam jakoś specjalnie o figurę. Kiedyś, gdy bardziej trzymałam dietę, wiecznie wydawało mi się, że coś jest nie tak. Gdy przestałam o tym myśleć, zaczęłam żyć, pracować i zajmować się wszystkimi ważnymi rzeczami, nagle ta figura dostosowała się do mnie, a nie w drugą stronę. Oczywiście staram się jeść zdrowo, staram się jeść dużo owoców morza i ryb, bo lubię. Jem trochę słodyczy, one są niezbędne i cudownie, gdy po takim konkretnym posiłku mogą się pojawić, ale to nie jest tak, że są to tylko słodycze" - mówiła jakiś czas temu gwiazda w rozmowie z serwisem Newseria.pl.

Prywatnie Omenaa Mensah jest mamą dwójki dzieci: córki Vanessy i syna Vincenta, którego ojcem jest Rafał Brzoska, obecny mąż Omeny Mensah.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl