Zamknij

Omenaa Mensah została mamą po raz drugi!

Redakcja
18.01.2018 19:44
Omenaa Mensah została mamą po raz drugi!
fot. ons.pl

To były piękne miesiące w życiu Omeny Mensah. Pogodynka została po raz drugi mamą, a ciążę i narodziny utrzymała w tajemnicy przed mediami.

Omenaa Mensah została mamą po raz drugi

Dla wielu fanów pięknej prezenterki to niespodzianka – Omenaa Mensah kilka miesięcy temu urodziła! O tym, że pogodynka spodziewa się drugiego dziecka, wiedzieli jedynie najbliżsi znajomi Mensah.

W trakcie ciąży prezenterka szerokim łukiem omijała bankiety i inne wydarzenia towarzyskie, skupiając się na rodzinie i przygotowaniu do roli mamy.

Informacją o ciąży pochwaliła się dopiero kilka miesięcy po porodzie. Zrobiła to w porannym paśmie TVN, w programie „Dzień dobry TVN".

Zobacz także

– Okazuje się, że można w Polsce zostać szczęśliwie mamą. Tak, żeby to utrzymać w swojej, rodzinnej tajemnicy i cieszyć się tym szczęściem w swoim domu. Oczywiście, jak się tego chce – powiedziała dziennikarka w programie. Dodała także, że czas od porodu można liczyć w miesiącach.

Teraz już wiadomo: maleństwo jest na świecie. To drugie dziecko Omeny. W 2002 roku prezenterka urodziła córkę Vanessę.

Zobacz także

Mensah nie zdradziła, jakiej płci jest drugie dziecko. Jakiś czas temu w wywiadzie przyznała jednak, że marzy o chłopcu, a teraz w „DDTVN" zdradziła, że „marzenia się spełniają".

Szczęśliwym rodzicom gratulujemy! Taka postawa w show-biznesie to rzadkość!

RadioZET.pl/SI