Zamknij

One Night Squad: uczestnicy. Kto wystąpi w nowym reality show TVN?

26.05.2021 10:04
One Night Squad uczestnicy
fot. materiały prasowe /TVN

Uczestnicy "One Night Squad" ujawnieni. W nowym show TVN zobaczymy gwiazdy znane z innych popularnych programów, między innymi Madzię Wójcik, zwyciężczynię "Big Brothera" i popularnego Damiana "Stiflera" Zduńczyka.

Stacja TVN robi wszystko, by dostarczyć widzom rozrywkę i stale stara się zaskakiwać. Strzałem w dziesiątkę okazał się "Hotel Paradise", randkowe show prowadzone przez Klaudię El Dursi, stacja wskrzesiła także na dwie edycje legendarnego "Big Brothera". Programy typu reality show wróciły do łask i cieszą się popularnością, nic zatem dziwnego, że zapowiedziano nowy format, w którym zobaczymy nie tylko rajskie plaże, ale także dobrze znanych z ekranów celebrytów.

28 maja w serwisie Player.pl pojawią się dwa pierwsze odcinki nowego programu "One Night Squad". Widzowie ponownie będą mogli obejrzeć zapierające dech w piersiach plaże Zanzibaru i towarzyszyć uczestnikom, którzy tym razem nie będą mogli przez cały czas odpoczywać nad basenem.

- Po imprezie do bladego świtu, czeka ich brutalna pobudka. Od tej chwili rajskie wakacje zmieniają się w survival. Szybkie pakowanie najpotrzebniejszych rzeczy, wyprowadzka z luksusowych apartamentów w 15 minut i 9-kilometrowy marsz przez tropiki z ciężkim bagażem na plecach to dopiero początek atrakcji zafundowanych przez Olę Sworowską - prowadzącą program - czytamy w opisie programu.

One Night Squad: lista uczestników. Kto wystąpi w nowym show TVN?

Uczestnicy "One Night Squad" będą rywalizować o możliwość spędzenia nocy w luksusowym hotelu. Przegranym pozostanie nocleg na plaży w samodzielnie przygotowanym obozowisku. Z pewnością nie zabraknie emocji i kontrowersji, ponieważ w programie zobaczymy barwnych i wzbudzających wiele emocji bohaterów. Oto kto będzie mierzył się z zadaniami:

  • Anastasiya Yandaltsava znana z "Warsaw Shore"
  • Ata Postek, zwyciężczyni "Hotel Paradise 2"
  • Ania Adamczyk znana z "Hotelu Paradise"
  • Ada Śledź znana z "Love Island"
  • Magda Wójcik, zwyciężczyni "Big Brothera 6"
  • Łukasz Karpiński znany z "Hotelu Paradise"
  • Mikołaj Jędruszczak, zwycięzca "Love Island"
  • Damian „Stifler” Zduńczyk znany z "Warsaw Shore"
  • Piotr „Pedro” Polak znany z "Warsaw Shore"
  • Michał Baryza znany z "Top Model"

Wielbiciele randkowych programów pełnych emocji i szalonych imprez nie mogli chyba wymarzyć sobie lepszego składu. Czas pokaże, czy w trudnych warunkach uczestnicy odnajdą się równie dobrze, co w luksusowym hotelu.

One Night Squad
fot. materiały prasowe /TVN
One Night Squad
fot. materiały prasowe/TVN