Zamknij

One Night Squad: widzowie komentują. Będzie porażka? "Kolekcja trzecioligowych celebrytów"

28.05.2021 11:55
One Night Squad
fot. materiały prasowe / TVN

"One Night Squad" to nowe show TVN, którego miejscem akcji jest słoneczny Zanzibar. Jeszcze przed pierwszym odcinkiem na program spadła fala krytyki. Fanom nie spodobał się dobór celebrytów, którzy wezmą udział w programie?

"One Night Squad" to nowe reality show, które wpisuje się w niezwykle modne "plażowe" programy. Po "Hotelu Paradise" i "Love Island" przyszedł czas na program TVN z udziałem postaci znanych z innych formatów. 28 maja w serwisie Player.pl pojawi się pierwszy odcinek, w którym uczestnicy zostaną niemiło zaskoczeni.

- Po imprezie do bladego świtu, czeka ich brutalna pobudka. Od tej chwili rajskie wakacje zmieniają się w survival. Szybkie pakowanie najpotrzebniejszych rzeczy, wyprowadzka z luksusowych apartamentów w 15 minut i 9-kilometrowy marsz przez tropiki z ciężkim bagażem na plecach to dopiero początek atrakcji zafundowanych przez Olę Sworowską - prowadzącą program - czytamy w opisie programu.

Celebryci tacy jak zwyciężczyni "Big Brothera" Magda Wójcik, Damian „Stifler” Zduńczyk z "Warsaw Shore" czy tryumfatorka 2. edycji "Hotelu Paradise" Ata Postek będą rywalizować o możliwość noclegu w luksusowym hotelu, przegrani będą musieli stworzyć improwizowane obozowisko na plaży. Emocji dla wielbicieli tego typu produkcji z pewnością nie zabraknie, jednak "One Night Suad" jeszcze przed emisją pierwszego odcinka musi mierzyć się z krytyką.

ZOBACZ TAKŻE:  One Night Squad: uczestnicy. Kto wystąpi w nowym reality show TVN?

One Night Squad: internauci krytykują program. Padły ostre słowa

Reality show to format, który wzbudza kontrowersje, wiele programów spotkało się z ostrą krytyką, nawet jeśli później odnosiły niemałe sukcesy. Nie inaczej jest w przypadku "One Night Squad". W sieci pojawiły się niepochlebne komentarze, internauci zarzucali między innymi dobór wątpliwych ich zdaniem celebrytów oraz promowanie pustego stylu życia i robienie sensacji na siłę.

- Z opisu brzmi jak "Wyspa totalnej porażki" z Cartoon Network.

- Pierwszy raz widzą, jak wygląda prawdziwy świat? No w sumie co się dziwić skoro ponad 30-letnia kobieta dalej lata po imprezach z małolatami i nie potrafi sama nic zrobić, nie ma na siebie pomysłu i nie chce jej się nic.

- Kolejny beznadziejny program. Już niczego lepszego nie można stworzyć?

- Kolekcja trzecioligowych celebrytów. Szkoda, że jest tam Baryza, wydawał się być inteligentniejszym facetem - czytamy w komentarzach.

Miejmy nadzieję, że program obroni się przed krytyką po pierwszym odcinku.

One Night Squad
fot. materiały prasowe / TVN