Zamknij

Opozda i Królikowski zaplanowali już podróż poślubną? "Rodzice aktorki kupili kompleks hotelowy"

29.07.2021 15:55
Antoni Królikowski i Joanna Opozda
fot. VIPHOTO/East News

Joanna Opozda i Antoni Królikowski zaręczyli się. Jak informuje "Życie na gorąco" zakochani już planują podróż poślubną. Celem ma być malownicza wyspa, na której rodzice aktorki mieli zakupić kompleks hotelowy.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski stworzyli jeden z najczęściej komentowanych obecnie związków krajowego show-biznesu. Aktor, który w ostatnich latach zyskał dużą popularność między innymi dzięki rolom w kontrowersyjnych filmach Patryka Vegi oraz modelka i aktorka znana z "Pierwszej miłości" i "Barw szczęścia" ujawnili swoją relację w lipcu 2020 roku i wydawało się, że są bardzo szczęśliwi. Dla wielu osób szokiem była więc wiadomość, jaka pojawiła się w grudniu. Joanna potwierdziła, że rozstała się z Antkiem. Jednak zaledwie po kilku miesiącach para oznajmiła, że postanowiła dać sobie drugą szansę.

Burzliwy związek aktorki i aktora ma szansę znaleźć szczęśliwe zakończenie na ślubnym kobiercu. Opozda i Królikowski zaręczyli się, aktor potwierdził, że ma narzeczoną. Fani z niecierpliwością wyczekują informacji na temat ślubu celebrytów, a w mediach coraz częściej pojawiają się plotki dotyczące ich planów. Tygodnik "Życie na gorąco", powołując się na swojego informatora, przekazał wieści o rzekomej podróży ślubnej, jaką mają planować przyszli nowożeńcy.

Joanna Opozda i Antek Królikowski zaplanowali miodowy miesiąc? Mają wylecieć na rajską wyspę

Nie jest tajemnicą, że dla wielu młodych par ślub i wesele to wydarzenia, które planują w najdrobniejszych szczegółach. Bardzo często na ten magiczny dzień nie szczędzą pieniędzy także rodziny. Coraz częściej dotyczy to podróży poślubnych. Miodowy miesiąc ma być wyjątkowo, popularność zyskują loty na malownicze egzotyczne wyspy, gdzie nowożeńcy mogą cieszyć się rajskimi plażami i luksusem. Zdaniem "Życia na gorąco" Opozda i Królikowski mają podobny pomysł i skorzystają z gościny rodziców Joanny.

- Przyszli małżonkowie zaplanowali już swój miesiąc miodowy, który spędzą na Madagaskarze, gdzie rodzice aktorki kupili kompleks hotelowy. Właśnie go odnawiają, a wielkie otwarcie planowane jest lada dzień - czytamy.

Z pewnością świętowanie małżeństwa na przepięknej wyspie, w hotelu rodziny byłoby doskonałym uczczeniem tego wyjątkowego wydarzenia. Sami zainteresowani w żaden sposób nie skomentowali jednak doniesień tygodnika. Znani są z tego, że niezbyt chętnie opowiadają o życiu osobistym. Kto wie, może także ceremonia ślubu odbędzie się, na modłę wielu zagranicznych gwiazd, w tajemnicy?