Zamknij

Oprah wściekła na Meghan Markle. Książęca para kłamała w słynnym wywiadzie? "Echa nie milkną"

05.11.2021 16:27
Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey
fot. CBS/Ferrari Press/East News

Oprah Winfrey i Meghan Markle uchodziły za bliskie przyjaciółki. Tymczasem zagraniczne media donoszą, że słynna dziennikarka jest wściekła na niepokorną księżną.Czyżby podczas słynnego na cały świat wywiadu Meghan kłamała?

Meghan Markle to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych na świecie celebrytek, choć od wielu lat nie jest już aktorką. Cały glob jednak śledzi ją ze względu na małżeństwo z brytyjskim księciem Harrym. Amerykanka została księżną w 2018 roku i jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci. Niestety, Meghan i Harry uznawani są za "czarne owce" monarchii, które od początku miały problem z dopasowaniem się do sztywnego królewskiego protokołu. Ostatecznie małżonkowie postanowili być wierni sobie i zrezygnowali z oficjalnej funkcji członków rodziny królewskiej, wyprowadzili do Stanów Zjednoczonych i mocno nadwątlili rodzinne relacje. Sytuacja ta była uważana za skandal, okazała się jednak dopiero preludium to ogromnego skandalu.

Książęca para zdecydowała się opowiedzieć o ich zdaniem nagannym traktowaniu przez pałac i jego otoczenie. Oskarżenia Meghan i Harry'ego były poważne, księżna twierdziła między innymi, że presja doprowadziła ją do myśli samobójczych. Do teraz mówi się o niemal zimnej wojnie między monarchią, a "czarnymi owcami". Sprawa została nagłośniona na całym świecie między innymi za sprawą wywiadu u słynnej dziennikarki Oprah Winfrey. Pojawiły się informacje, że gwiazda i Markle bardzo się zaprzyjaźniły. Jednak teraz zagraniczne media donoszą, że owa przyjaźń to już przeszłość, a Oprah jest wściekła na żonę księcia.

Oprah Winfrey wściekła na Meghan i Harry'ego? Książęca para miała kłamać

Jak donosi magazyn "Woman's Day" Oprah Winfrey ma być wściekła na Meghan i Harry'ego po tym, jak ci zwyczajnie oszukali ją podczas wywiadu. Chodzi między innymi o rzekome odcięcie książęcej pary od królewskich pieniędzy, co ma być nieprawdą.

- Gdy tylko te nagłówki zaczęły się pojawiać, a Oprah dowiedziała się, że albo przesadzili, albo wręcz ją okłamali, była wściekła (...) To poważnie nadszarpnęło reputację Oprah jako jednej z najbardziej wykwalifikowanych amerykańskich dziennikarek i nawet teraz, prawie osiem miesięcy później, echa nie milkną - donosi informator magazynu.

Oprah ma zdawać sobie sprawę, że narzekająca na odcięcie od funduszy Meghan, która prezentuje się w stroju za 20 tysięcy dolarów, nie jest godna zaufania.

- Amerykańska publiczność zaczyna zdawać sobie sprawę, że Harry i Meghan nie praktykują dokładnie tego, co ciągle głoszą, a ludzie zaczynają się od nich odwracać. Oprah wie, że musi się od nich zdystansować dla własnego dobra (...) Do tego momentu wszyscy w kręgu Oprah zakładali, że była bardzo blisko z Meghan. Ale wydaje się, że to się zmieniło - czytamy.

Takie informacje z pewnością cieszą niektórych Brytyjczyków, którzy delikatnie mówiąc, nie wróżą niepokornej parze najlepiej.

Meghan i Harry
fot. CBS/Ferrari Press/East News