Zamknij

Opuchnięta twarz Mariah Carey. Gwiazda znów przytyła czy to nieudany zabieg?

Redakcja
20.09.2017 12:26
Mariah Carey
fot. AFP/EAST NEWS

Mariah Carey od zawsze należała raczej do grona gwiazd o pełnych kształtach i nie kryła się z tym, że nie zależy jej na szczupłej sylwetce. Mimo to, jako topowa piosenkarka przyciągała uwagę, a każdy dodatkowy kilogram wywoływał plotki. Kilka dni temu pojawiła się publicznie, a jej okrągła twarz wywołała spekulacje.

Czy Mariah Carey znów przytyła, czy jej nadzwyczaj okrągła twarz to efekt zabiegów kosmetycznych? Fani artystki zastanawiają się, czy gwiazda postanowiła się odmłodzić i skorzystała z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Jak wiadomo, w pierwsze dni po zabiegu wygląd często odbiega od zamierzonego. Rezultatem są napuchnięte twarze, które widzimy także na polskich ściankach. Kilka miesięcy temu serwisy plotkarskie obiegło m.in. zdjęcie Małgorzaty Sochy, która na jednej z imprez podobno nie mogła się swobodnie uśmiechnąć.

Takie wrażenie odnieśli niektórzy fani artystki po zobaczeniu jej najnowszych fotek. Gwiazda pojawiła się z jej obecnym partnerem - Bryanem Tanaką. Para była nierozłączna, cały czas trzymali się za ręce, a piosenkarka kompletnie nie przejmowała się swoim wyglądem. Słusznie?

RadioZET.pl/SA