Zamknij

Orlando Bloom i Katy Perry przekładają ślub. Co się stało?

Sylwia Wamej
10.12.2019 16:31
Katy Perry
fot. Phillip Faraone/ East News

Orlando Bloom i Katy Perry mieli stanąć na ślubnym kobiercu jeszcze w tym roku. Para postanowiła jednak przełożyć ślub. Dlaczego?

Orlando Bloom i Katy Perry przełożyli ślub

Orlando Bloom i Katy Perry mieli powiedzieć sobie sakramentalne "tak" jeszcze w tym roku. Zakochana para artystów postanowiła jednak przełożyć ceremonię. Choć Orlando i Katy planowali ślub w gotyckim zamku w Irlandii, na razie postanowili zaprzestać przygotowaniom.

"Katy i Orlando zdecydowali, że najlepiej na razie odłożyć ślub. Planują coś naprawdę wyjątkowego i obecnie nie uda się tego zgrać pod względem miejsca. Chcą, żeby ich ślub był naprawdę wyjątkowy i nie chcą pospieszać planowania i przy okazji przegapić drobnych szczegółów"- zdradziła osoba z otoczenia Katy i Orlando.

Według "Hollywood Life" zmiana nie jest związana z żadnym kryzysem między przyszłymi małżonkami. "Rozmawiali również o organizacji dwóch ślubów, a z tym wiąże się mnóstwo planowania i przygotowań. Są bardzo zakochani i wiedzą, że będą ze sobą na zawsze, więc nie widzą powodu, żeby się spieszyć. Ślub odbędzie się w odpowiednim czasie i będzie piękny" - mówi osoba z otoczenia pary. Orlando i Katy są bardzo podekscytowani ślubem i chcą, żeby był jak z bajki.

Orlando Bloom i Katy Perry: Z kim spotykali się wcześniej?

Orlando Bloom i Katy Perry spotykają się ze sobą od trzech lat. Zarówno Orlando i Katy mają za sobą nieudane związki. Gwiazda w 2012 roku rozwiodła się z Russelem Brandem, z kolei gwiazdor w 2012 roku rozstał się z modelką Mirrandą Kerr i matką jego synka.

Zagłosuj

Lubisz czytać plotki?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SW