Zamknij

Orlando Bloom zaliczył wpadkę. Gwiazdor zrobił sobie tatuaż z błędem [FOTO]

Maciej Friedrich
14.02.2020 10:21
Orlando Bloom zaliczył wpadkę. Gwiazdor zrobił sobie tatuaż z błędem [FOTO]
fot. Ian West/Press Association/East News

Orlando Bloom pochwalił się nowym tatuażem na przedramieniu. Aktor w oryginalny sposób chciał zapisać na skórze imię ukochanego syna. Problem w tym, że tatuaż został wykonany z błędem. Internauci zwrócili gwiazdorowi uwagę.

Orlando Bloom to brytyjski aktor, którego kariera błyskawicznie się rozwinęła i obecnie jest jednym z największych gwiazdorów Hollywood. Ogromną popularność przyniosła mu rola Legolasa we "Władcy Pierścieni" i "Hobbicie" oraz Willa Turnera w "Piratach z Karaibów".

Prywatnie Orlando od lutego 2019 roku zaręczony jest z popularną piosenkarką Katy Perry. W 2013 rozstał się z byłą żoną, Mirandą Kerr, ze związku z którą ma syna Flynna urodzonego w 2011 roku.

Na profilu Blooma na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym gwiazdor chwali się nowym tatuażem na przedramieniu. Internauci szybko rozszyfrowali, co oznaczają cyfry, kreski i kropki na ciele Orlando. Niestety, filmowy Legolas najwyraźniej zrobił sobie tatuaż z błędem.

 Katy Perry i Orlando Bloom zaręczyli się

Orlando Bloom ma tatuaż z błędem? Fani wytykają aktorowi pomyłkę

Tatuaż Orlando Blooma został szybko rozszyfrowany przez fanów. Ciąg cyfr "010620110903" oznaczać ma datę i godzinę narodzin ukochanego syna, a ciąg kropek i kresek to nic innego jak jego imię zapisane alfabetem Morse'a.

Internauci szybko dostrzegli, że prawidłowy zapis powinien wyglądać inaczej. Zwrócili uwagę, że w tatuażu brakuje jednej kroki. Imię Flynn powinno być zapisane jako ". . _ . . _ . . _ . _ _ _ . _ .", a znajdujący się na skórze zapis ". . _ . . _ . _ . _ _ _ . _ ." oznacza Frynn. Nie wiadomo, czy to pomyłka Orlando czy roztargnienie tatuatora, który przenosił wzrór na skórę filmowego Legolasa.

Zagłosuj

Lubisz serię "Piraci z Karaibów"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF