Zamknij

Oscary 2020: Gwiazda "Małych kobietek" nago. Tak cieszyła się z nominacji [FOTO]

Maciej Friedrich
14.01.2020 10:36
Oscary 2020: Gwiazda "Małych kobietek" nago. Tak cieszyła się z nominacji [FOTO]
fot. ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER / EAST NEWS

Florence Pugh to gwiazda filmu "Małe kobietki", która otrzymała nominację do Oscara 2020 dla najlepszej aktorki drugoplanowej. Gwiazda w specyficzny sposób wyraziła radość z wyróżnienia. W sieci opublikowała zdjęcie, na którym możemy oglądać ją nago.

Oscary 2020 coraz bliżej, 13 stycznia poznaliśmy filmy i gwiazdy, które zostały nominowane do otrzymania najważniejszej z filmowych nagród świata. Po raz kolejny możemy cieszyć się z nominacji dla polskiej produkcji, o statuetkę dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego powalczy "Boże Ciało" Jana Komasy.

Szansę na 5 statuetek mają "Małe kobietki". Amerykański melodramat powalczy o Oscara dla najlepszego filmu, docenione zostały  również gwiazdorskie kreacje Saoirse Ronan (nominacja dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej) oraz Florence Pugh (nominacja dla najlepszej aktorki drugoplanowej). Florence pochwaliła się fanom zdjęciami z oczekiwania i świętowania nominacji do nagrody Akademii Filmowej. Fani nie kryli zdumienia, ponieważ aktorka na ogłoszenie nominacji czekała nago.

Oscary 2020: Florence Pugh nago cieszyła się z nominacji dla "Małych kobietek"

Florence Pugh to jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia, dla której nominacja do Oscara bez wątpienia jest wielką nobilitacją. Sympatyczna i znana z poczucia humoru gwiazda podzieliła się radością po otrzymaniu wyróżnienia. Florence na wyniki nominacji oczekiwała, leżąc nago w łóżku, jedynie delikatnie zakrywając się kołdrą. Fani aktorki nie kryli zachwytu zarówno z oscarowej nominacji, jak i gorącego zdjęcia Pugh.

Florence Pugh - kim jest aktorka nominowana do Oscara 2020?

Florence Pugh przyszła na świat 3 stycznia 1996 roku w Oksfordzie. Zadebiutowała w 2014 roku w filmie upadające, jednak popularność zyskała 3 lata później dzięki kreacji w "Lady M.". Krytycy i widzowie docenili także jej rolę w głośnym thrillerze/horrorze "Midsommar. W biały dzień". Florence na swoim koncie ma także występy telewizyjne, między innymi w miniserialu "Mała doboszka".

Zagłosuj

Oglądałeś/aś "Małe kobietki"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl