Zamknij

Oscary 2020: Rafał Zawierucha z ukochaną w Los Angeles. Pojawił się na gali? [FOTO]

Maciej Friedrich
10.02.2020 07:52
Oscary 2020: Rafał Zawierucha z ukochaną w Los Angeles. Pojawił się na gali? [FOTO]
fot. SZYMON STARNAWSKI /POLSKA PRESS/Polska Press/East News

Rafał Zawierucha wybrał się z ukochaną Los Angeles, by wraz z ukochaną śledzić oscarową galę. Niestety, polski aktor nie pozował na czerwonym dywanie. Ze statuetki dla Brada Pitta cieszył się w hotelowym pokoju. Nie przeszkodziło mu to publikowaniu internetowych relacji.

Oscary 2020 rozdane. Po raz kolejny najbardziej prestiżowe statuetki filmowe zostały przyznane. W tym roku Polacy mocno trzymali kciuki za nagrodę dla "Bożego ciała", ale pojawiły się także inne polskie akcenty. Jednym z nich był występ Kasi Łaski, a drugim aż 9 nominacji dla obrazu Quentina Tarantino "Pewnego razu... w Hollywood". W filmie kultowego mogliśmy bowiem zobaczyć Rafała Zawieruchę, który wcielił się w postać Romana Polańskiego. Sam aktor wybrał się z ukochaną do Los Angeles.

 Oscary 2020: Brad Pitt najlepszym aktorem drugoplanowym za rolę w "Pewnego razu... w Hollywood"

Oscary 2020: Rafał Zawierucha w Los Angeles. Polski aktor nie pojawił się na oscarowej gali

Choć Rafał Zawierucha w "Pewnego razu... w Hollywood" zagrał rolę raczej epizodyczną, to występ u boku takich sław jak Leonardo DiCaprio, Brad Pitt czy Margot Robbie z pewnością była dużą nobilitacją dla polskiego aktora. Rafał wraz z ukochaną Gabrielą wybrali się do Los Angeles, a w mediach społecznościowych relacjonowali swój pobyt w Stanach Zjednoczonych.

Niestety, Zawieruchy zabrało na czerwonym dywanie oscarowej gali. Na profilu aktora na Instagramie pojawiła się relacja, na której widać, że relację z ceremonii rozdania Oscarów oglądał w telewizji. Aktor uczestniczył w przyjęciu wydanym przez producentów oscarowego hitu "Parasite" i wraz z nimi kibicował gwiazdom ekranu. Kto wie, może zobaczymy go na jednej z branżowych imprez tak, jak Weronikę Rosati w zeszłym roku.

Rafał Zawierucha Oscary 2020
fot. Instagram:@rafal_zawierucha
Rafał Zawierucha
fot. Instagram:@rafal_zawierucha
Zagłosuj

Oglądałeś/aś "Pewnego razu...w Hollywood"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF