Zamknij

Weronika Rosati na gali Oscarów. Bawiła się u Eltona Johna [FOTO]

Maciej Friedrich
11.02.2020 13:02
Weronika Rosati na gali Oscarów. Bawiła się u Eltona Johna [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Weronika Rosati przy okazji oscarowej gali spotkała się z największymi gwiazdami Hollywood. Polska aktorka po raz kolejny została zaproszona na imprezę zorganizowaną przez  Eltona Johna. Zabawę relacjonowała w mediach społecznościowych.

Weronika Rosati debiutowała na ekranach w polskich serialach, jednak jej kariera szybko nabrała tempa i polska aktorka zaczęła pojawiać się także w produkcjach amerykańskich. W 2019 roku mogliśmy oglądać ją w amerykańskim dramacie "Znajdę cię", a na rok 2020 zapowiedziana została polska produkcja "Brigitte Bardot Cudowna".

Znajomości w amerykańskim światku filmowym pozwoliły zyskać Weronice sympatię wielu gwiazd Hollywood. Nic dziwnego, że polskiej gwiazdy nie zabrakło podczas tegorocznej gali rozdania Oscarów. Weronika mogła więc oglądać ogromny sukces "Parasite" ramię w ramię z ikonami kina. Nie mniejsze emocje czekały na nią po zakończeniu oficjalnej ceremonii.

Weronika Rosati na imprezie u Eltona Johna. Polska aktorka bawiła się ze sławami

Po zakończeniu oscarowej gali część gwiazd organizuje imprezy, które chętnie odwiedzają inne sławy. W mediach głośno jest o zdjęciu Kingi Rusin i Adele wykonanym na jednej z nich. Tradycyjnie podobną imprezę, związaną ze zbiórką na organizację AIDS Foundation, zorganizował nagrodzony w  tym roku Oscarem Elton John. Wśród zaproszonych gości, podobnie jak w zeszłym roku, znalazła się Weronika Rosati. Aktorka na swoim profilu na Instagramie pokazała nagrania z imprezy i podziękowała za zaproszenie.

- Dziękuję Fundacji Eltona Johna za ponowne zaproszenie mnie na imprezę po Oscarach. To wydarzenie jest szczególnie bliskie memu sercu, ponieważ często brała w nim udział Elizabeth Taylor - napisała Weronika.

Zagłosuj

Śledzisz życie gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF