Zamknij

Ostatnie chwile życia Ani Przybylskiej. Wzruszające wyznanie mamy aktorki

Redakcja
02.10.2017 14:14
Anna Przybylska
fot. ons.pl

Trzecia rocznica śmierci Ani Przybylskiej wypada 5 października. Na krótko przed tym dniem w mediach pojawia się wiele wspomnień związanych z aktorką. Wywiadu dla "Wysokich Obcasów Extra" udzieliła mama aktorki - Krystyna Przybylska. We wzruszającej wypowiedzi zdradziła, jak wyglądały ostatnie chwile życia Ani.

Niedawno ukazała się długo wyczekiwana biografia Ani Przybylskiej. Mimo tego rodzina aktorki nadal wiele może o niej opowiedzieć. W ostatnim wywiadzie, którego Krystyna Przybylska udzieliła "Wysokim Obcasom Extra", pojawiły się wzruszające słowa i opis ostatnich chwil życia gwiazdy. Zdradziła, jak wyglądało rozstanie z córką.

"Miała cichy oddech niewinnego, bezradnego dziecka. Podeszłam, mówię: Anulka, damy radę, jest wszystko dobrze. Dwie łzy spłynęły jej po policzku. I w końcu widzę, że wzięła ostatni oddech i zasnęła" - powiedziała.

Mama Ani Przybylskiej nadal dokładnie pamięta moment, kiedy z domu zabrano ciało jej zmarłej córki. "Do teraz słyszę ten trzask zasuwanych zamków i zapinanych pasów po bokach. Jedno, co było humanitarne, akurat może w przypadku Ani, to że to był biały worek, nie czarny. I jak ją zabrali, dopiero zdałam sobie sprawę, że naprawdę już jej nie ma" - powiedziała we wzruszającym wyznaniu.

Co ciekawe, wielu fanów aktorki nie jest zachwyconych kolejnymi szczegółami na temat choroby Ani Przybylskiej. W sieci pojawiają się komentarze od fanów, że mama aktorki niepotrzebnie udziela takich wywiadów, a to, co mówi, jest już zbyt intymne, by sama Ania chciała o tym mówić. Jednak - jak podkreśla Krystyna Przybylska - robi to, bo wiele osób ją o to prosi. "Chciałabym pokazać Anię taką, jaką była" - powiedziała mama zmarłej aktorki w wypowiedzi dla TVN. "Z mojej strony, to jest testament dla niej" - dodała.

Anna Przybylska odeszła 5 października 2014 roku po przegranej walce z nowotworem trzustki. Miała 36 lat.

RadioZET.pl/SA