Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Konrad Piasecki
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ostatnie chwile życia Ani Przybylskiej. Wzruszające wyznanie mamy aktorki

02.10.2017 14:14

Trzecia rocznica śmierci Ani Przybylskiej wypada 5 października. Na krótko przed tym dniem w mediach pojawia się wiele wspomnień związanych z aktorką. Wywiadu dla "Wysokich Obcasów Extra" udzieliła mama aktorki - Krystyna Przybylska. We wzruszającej wypowiedzi zdradziła, jak wyglądały ostatnie chwile życia Ani.

Anna Przybylska fot. ons.pl

Niedawno ukazała się długo wyczekiwana biografia Ani Przybylskiej. Mimo tego rodzina aktorki nadal wiele może o niej opowiedzieć. W ostatnim wywiadzie, którego Krystyna Przybylska udzieliła "Wysokim Obcasom Extra", pojawiły się wzruszające słowa i opis ostatnich chwil życia gwiazdy. Zdradziła, jak wyglądało rozstanie z córką.

"Miała cichy oddech niewinnego, bezradnego dziecka. Podeszłam, mówię: Anulka, damy radę, jest wszystko dobrze. Dwie łzy spłynęły jej po policzku. I w końcu widzę, że wzięła ostatni oddech i zasnęła" - powiedziała.

Mama Ani Przybylskiej nadal dokładnie pamięta moment, kiedy z domu zabrano ciało jej zmarłej córki. "Do teraz słyszę ten trzask zasuwanych zamków i zapinanych pasów po bokach. Jedno, co było humanitarne, akurat może w przypadku Ani, to że to był biały worek, nie czarny. I jak ją zabrali, dopiero zdałam sobie sprawę, że naprawdę już jej nie ma" - powiedziała we wzruszającym wyznaniu.

Co ciekawe, wielu fanów aktorki nie jest zachwyconych kolejnymi szczegółami na temat choroby Ani Przybylskiej. W sieci pojawiają się komentarze od fanów, że mama aktorki niepotrzebnie udziela takich wywiadów, a to, co mówi, jest już zbyt intymne, by sama Ania chciała o tym mówić. Jednak - jak podkreśla Krystyna Przybylska - robi to, bo wiele osób ją o to prosi. "Chciałabym pokazać Anię taką, jaką była" - powiedziała mama zmarłej aktorki w wypowiedzi dla TVN. "Z mojej strony, to jest testament dla niej" - dodała.

Anna Przybylska odeszła 5 października 2014 roku po przegranej walce z nowotworem trzustki. Miała 36 lat.

RadioZET.pl/SA

Oceń