Zamknij

Otylia Jędrzejczak pokazała córkę na Instagramie

Redakcja
16.05.2018 10:00
Otylia Jędrzejczak z córką
fot. Instagram

Otylia Jędrzejczak została po raz pierwszy mamą ponad rok temu. Sportsmenka nie ukrywa, jak bardzo macierzyństwo przewróciło jej życie do góry nogami.

Otylia Jędrzejczak pokazała córkę na Instagramie

Od kiedy Otylia Jędrzejczak została dumną mamą, chętnie pokazuje swoje doświadczenia związane z macierzyństwem w mediach społecznościowych. Pływaczka nie ukrywa, że mała Marcelina jest jej oczkiem w głowie.

Ojcem Marceliny jest Paweł Przybyła, nauczyciel wychowania fizycznego i były zawodnik II-ligowej Cracovii Kraków w sekcji koszykówki. Warto przypomnieć, że 11 kwietnia dziewczynka obchodziła swoje pierwsze urodziny.

Trzeba przyznać, że szczęśliwa rodzina to skarb!

Przypomnijmy, że Jędrzejczak jest jedyną polską mistrzynią olimpijską w pływaniu (na 200 m stylem motylkowych). W Atenach zdobyła także dwa srebrne krążki (na 100 m stylem motylkowym i 400 m dowolnym). W dorobku ma ponadto osiem medali mistrzostw świata i 15 mistrzostw Europy.

Po zakończeniu kariery w 2014 roku Jędrzejczak założyła fundację, której celem jest wyszukiwanie i rozwijanie pływackich talentów oraz zachęcenie dzieci do aktywności sportowej na każdym poziomie, nie tylko w sporcie wyczynowym.