Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Otylia Jędrzejczak pokazała córkę na Instagramie

16.05.2018 10:00

Otylia Jędrzejczak została po raz pierwszy mamą ponad rok temu. Sportsmenka nie ukrywa, jak bardzo macierzyństwo przewróciło jej życie do góry nogami.

Otylia Jędrzejczak z córką fot. Instagram

Otylia Jędrzejczak pokazała córkę na Instagramie

Od kiedy Otylia Jędrzejczak została dumną mamą, chętnie pokazuje swoje doświadczenia związane z macierzyństwem w mediach społecznościowych. Pływaczka nie ukrywa, że mała Marcelina jest jej oczkiem w głowie.

Ojcem Marceliny jest Paweł Przybyła, nauczyciel wychowania fizycznego i były zawodnik II-ligowej Cracovii Kraków w sekcji koszykówki. Warto przypomnieć, że 11 kwietnia dziewczynka obchodziła swoje pierwsze urodziny.

Trzeba przyznać, że szczęśliwa rodzina to skarb!

Przypomnijmy, że Jędrzejczak jest jedyną polską mistrzynią olimpijską w pływaniu (na 200 m stylem motylkowych). W Atenach zdobyła także dwa srebrne krążki (na 100 m stylem motylkowym i 400 m dowolnym). W dorobku ma ponadto osiem medali mistrzostw świata i 15 mistrzostw Europy.

Po zakończeniu kariery w 2014 roku Jędrzejczak założyła fundację, której celem jest wyszukiwanie i rozwijanie pływackich talentów oraz zachęcenie dzieci do aktywności sportowej na każdym poziomie, nie tylko w sporcie wyczynowym.

Oceń