Zamknij

Otylia Jędrzejczak pokazała dzieci. 2-miesięczny Grześ to sama słodycz

Judyta Wanicka
13.11.2019 16:28
Otylia Jędrzejczak
fot. Damian Klamka/East News

Oliwia Jędrzejczak pochwaliła się dziećmi w magazynie "Viva!". Mistrzyni olimpijska pierwszy raz pokazała twarz syna, który przyszedł na świat we wrześniu. Tak wyglądają dzieci Otylii Jędrzejczak: 2,5-letnia Marcelinka i 2-miesięczny Grześ.

Otylia Jędrzejczak pokazała dzieci na okładce

Otylia Jędrzejczak we wrześnio po raz drugi została mamą. Mistrzyni olimpijska w pływaniu dopiero niedawno zdecydowała się wyjawić internautom, że urodziła syna, który otrzymał imię Grzegorz. Dwa lata temu przyszła na świat jej córka Marcelina. Otylia Jędrzejczak często zamieszcza zdjęcia najstarszej latorośli na Instagramie, ale do tej pory nie chciała zdradzić fanom, jak wygląda jej dwumiesięczny synek. Była pływacza czkała na dogodny moment. Gdy do księgarń trafiła jej autobiografia, postanowiła pochwalić się swoimi pociechami na łamach poczytnego magazynu. Dzieci Otylii Jędrzejczak: 2,5-letnia Marcelinka i 2-miesięczny Grześ zadebiutowały na okładce najnowszego numeru "Vivy!".

Internauci rozpływają się nad pięknymi ujęciami Oliwii Jędrzejczak z Marcelinką i Grzesiem. Najbardziej rozczuliły ich zdjęcie dwumiesięcznego niemowlaka.

Rozkoszny maluszek - piszą. Urocze maleństwa, a Pani Otylia wygląda obłędnie. Macierzyństwo jej służy.

Otylia Jędrzejczak i Paweł Przybyła. Kim jest partner pływaczki?

W czerwcu 2014 roku Otylia Jędrzejczak zakończyła karierę sportową i poświęciła się życiu rodzinnemu. W 2017 roku mistrzyni olimpijska w pływaniu i jej partner Paweł Przybyła powitali na świecie córkę Marcelinę. 18 września 2019 urodził im się syn Grzegorz. Paweł Przybyła był koszykarzem Cracovii Kraków. Obecnie pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego.

Otylia Jędrzejczak i Paweł Przybyła jeszcze nie zdecydowali się zalegalizować związku. Być pływaczka zaskoczy fanów kolejną miłą wiadomością, tym razem o ślubie. 

RadioZET.pl/jw