Zamknij

Otylia Jędrzejczak pokazała ciążowy brzuszek. Kiedy urodzi?

Maciej Friedrich
06.08.2019 12:20
Otylia Jędrzejczak pokazała ciążowy brzuszek. Kiedy urodzi?
fot. PAWEL SKRABA/REPORTER/EAST NEWS

Otylia Jędrzejczak już niedługo po raz kolejny zostanie mamą. W mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciem, na którym eksponuje wydatny ciążowy brzuszek. Fotografia rozczuliła internautów. Kiedy przyjdzie na świat drugie dziecko sportsmenki?

Otylia Jędrzejczak to jedna z najbardziej utytułowanych polskich pływaczek, mistrzyni olimpijska, mistrzyni świata i Europy oraz wielokrotna rekordzistka. Ciężko wymienić wszystkie wyróżnienia i nagrody, jakie ma na swoim koncie. Choć sportsmenka w czerwcu 2014 roku ogłosiła zakończenie kariery sportowej, nadal cieszy się wśród fanów pływania ogromną popularnością. Znalazła się na liście 20 najlepszych sportowców ostatniego stulecia wg "Przeglądu Sportowego".

Prywatnie Otylia związana jest z byłym koszykarzem i nauczycielem wychowania fizycznego Pawłem Przybyłą. W 2017 roku na świat przyszło pierwsze dziecko pary. Wielu fanów podejrzewało, że po porodzie para zdecyduje się na wzięcie ślubu, Otylia i Paweł uznali jednak, że obrączki nie są w ich związku najważniejsze. Tymczasem już za kilka tygodni na świat ma przyjść ich drugie dziecko

Otylia Jędrzejczak pokazała ciążowy brzuszek

Internauci spekulują na temat płci drugiego dziecka Otylii Jędrzejczak. Mówi się, że na świat przyjdzie chłopiec, bowiem mistrzyni w jednym z wpisów na Instagramie użyła stwierdzenia "popływaliśmy" zamiast "popływałyśmy". Tymczasem Jędrzejczak pochwaliła się na swoim profilu fotografią, na której pozuje z ciążowym brzuszkiem. Zdjęcie potwierdza, że poród jest już naprawdę blisko.

- Jako dojrzała zawodniczka zrozumiałam, jak ważne jest widzieć siebie w całej drodze do celu i jak ważne jest, żebyśmy sami potrafili siebie pochwalić, a nie tylko liczyć na pochwałę innych. Doceniajmy siebie i to, co mamy! Uśmiechajcie się do siebie, rozpoczął się właśnie kolejny piękny tydzień naszego życia! - pisała sportsmenka.

Fani Otylii oczywiście nie szczędzili jej komplementów i chętnie komentowali opublikowaną fotografię. My przyłączamy się do najlepszych życzeń dla przyszłej mamy.

Zagłosuj

Śledzisz życie znanych sportowców?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF