Zamknij

Otylia Jędrzejczak przeszła poważną operację "To był przymusowy zabieg"

15.12.2020 17:52
Otylia Jedrzejczak
fot. Tricolors/ East News

Otylia Jędrzejczak przeszła poważną operację, Jak się okazuje, u gwiazdy pojawiły się po latach nagłe problemy z kręgosłupem. Konieczny był zabieg.

Otylia Jędrzejczak mimo zdrowego trybu życia i uprawiania sportu nie uniknęła zdrowotnych problemów. U gwiazdy po latach odezwały się problemy z kręgosłupem. Konieczny był zabieg, o którym Otylia opowiedziała w rozmowie z "Faktem".

Zobacz też: Otylia Jędrzejczak o wypadku, w którym zginął jej brat

Otylia Jędrzejczak przeszła operację. "Zabieg był konieczny

"To nie był planowany zabieg, a przymusowy i konieczny. Problemy pojawiły się nagle i w ciągu zaledwie tygodnia, po wielu konsultacjach, zapadła decyzja, że nieunikniony jest zabieg operacyjny" - powiedziała Jędrzejczak.

Gwiazda postanowiła nieco zwolnić i zadbać o swoje zdrowie. Podczas pandemii dość intensywnie pracowała na rzecz swojej fundacji. Teraz przygotowuje się do rehabilitacji.

"Spotykaliśmy się z młodzieżą, motywowaliśmy do aktywności fizycznej przed komputerem w tym ciężkim czasie pandemicznym, to dla mnie było kluczowe, ale mój organizm powiedział: Ty też jesteś ważna. Dzisiaj więc najważniejsze jest zdrowie i czekająca mnie rehabilitacja" -powiedziała gwiazda w wywiadzie dla "Faktu".

Oliwia Jędrzejczak na swoim koncie ma trzy medale olimpijskie, w tym złoty za 200 metrów w stylu motylkowym. Jest również dwukrotną mistrzynią świata oraz pięciokrotną mistrzynią Europy na długim basenie. Otylii aż trzy razy udało się zostać najlepszym polskim sportowcem w plebiscycie "Przeglądu Sportowego". Prywatnie Otylia Jędrzejczak jest mamą dwójki dzieci: córki Marceliny i syna Grzegorza.

RadioZet.pl/ Fakt