Zamknij

Otylia Jędrzejczak urodziła. Pokazała urocze zdjęcie z dzieckiem

Maciej Friedrich
16.09.2019 09:49
Otylia Jędrzejczak urodziła. Pokazała urocze zdjęcie z dzieckiem
fot. PAWEL SKRABA/REPORTER/EAST NEWS

Otylia Jędrzejczak to jedna z najpopularniejszych krajowych sportsmenek. Polska mistrzyni olimpijska w pływaniu podzieliła się z fanami radosną wiadomością. Otylia po raz drugi została mamą. Na Instagramie opublikowała pierwsze zdjęcie z dzieckiem.

Otylia Jędrzejczak to bez wątpienia jedna z najbardziej utytułowanych polskich sportsmenek. Pływaczka, która na swoim koncie ma między innymi olimpijskie złoto i światowe rekordy, znana jest również z parkietu „Tańca z gwiazdami”, w którym udział wzięła w 2009 roku. Dwa lata temu Otylia po raz pierwszy została mamą. Na świat przyszła córka Marcelina, owoc związku z byłym koszykarzem Pawłem Przybyłą. Teraz ich rodzina ponownie się powiększyła. Jędrzejczak ogłosiła na Instagramie, że urodziła drugie dziecko.

ZOBACZ:  Domowe sposoby na poranne mdłości w czasie ciąży

Otylia Jędrzejczak urodziła drugie dziecko. Pochwaliła się zdjęciem na Instagramie

W niedzielę 15 września na profilu Otyli Jędrzejczak na Instagramie pojawiła się wzruszająca fotografia. Widzimy na niej sportsmenkę, która trzyma w ramionach swoje kolejne dziecko. Zdjęciu towarzyszy wzruszający wpis, w którym Otylia między innymi dziękuje za pomoc lekarzom i pielęgniarkom, którzy czuwali nad nią przy porodzie.

Za oknem niektóre drzewa zmieniają barwy i u Nas życie ponownie nabiera jeszcze bardziej wyraźnych kolorów. Właśnie tutaj chciałabym podziękować za cudowną opiekę i poród mojemu niezawodnymi składowi, czyli dr. Marcie i najlepszej położnej na świecie, Pani Danusi oraz całemu sztabowi Szpitala na Siemiradzkiego. Szczęśliwa, ale nie wypoczęta mama – napisała Jędrzejczak.

Pod wpisem pływaczki niemal natychmiast pojawiły się liczne komentarze z gratulacjami i najlepszymi życzeniami. Składali je nie tylko fani Otylii, ale również jej koleżanki i koledzy ze świata sportu.

Ogromne buziaki Oti dla całej Waszej rodzinki – napisała lekkoatletka Monika Pyrek.

 ZOBACZ TEŻ: Katarzyna Warnke urodziła. Aktorka i i jej mąż Piotr Stramowski zostali rodzicami

Gratulacje Jędrzejczak złożyły również biegaczka Justyna Święty czy mistrzyni MMA Joanna Jędrzejczyk. My oczywiście przyłączamy się do gratulacji i życzymy Otylii oraz jej rodzinie wszystkiego dobrego!

RadioZET.pl/MF