Zamknij

Meghan Markle i książę Harry zamieszkają w Afryce? Jest komentarz Pałacu Buckingham

Maciej Friedrich
24.04.2019 12:59
Meghan Markle i książę Harry zamieszkają w Afryce? Jest komentarz Pałacu Buckingham
fot. Instagram:@sussexroyal

Coraz więcej mówi się o przeprowadzce Meghan Markle i księcia Harry'ego do Afryki. Pałac Buckingham zdecydował się wygłosić oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Czy książęca para zdecydowała się opuścić Europę?

Meghan Markle może urodzić kolejne royal baby lada dzień. Cały świat zwrócił wzrok na książęcą parę i niecierpliwie oczekuje przyjścia na świat nowego członka brytyjskiej rodziny królewskiej. Pojawiają się nawet głosy, że dziecko już przyszło na świat, ale informacja o porodzie nie została przekazana mediom. Według doniesień księżna Sussex planuje pokazać potomka na Instagramie. To jednak niejedyna plotka dotycząca Meghan i Harry'ego.

Według oficjalnych informacji książęca para po porodzie ma zamieszkać w wyremontowanej posiadłości Frogmore w Windsorze. Coraz głośniej mówi się jednak o planowanej przez małżonków przeprowadzce do Afryki.

Meghan i Harry
fot. Instagram:@hrhofsussex

Meghan Markle i książę Harry zamieszkają w Afryce?

Takie rozwiązanie zaproponował księciu jego doradca do spraw międzynarodowych, sir David Manning. Miałoby to wzmocnić pozycję Korony w tamtych rejonach globu. Sam książę Harry jest bardzo zżyty z Afryką, gdzie pracował jako wolontariusz. Sam nazywa kontynent „swoim drugim domem”. Jest więc najlepszym kandydatem do reprezentowania brytyjskiej rodziny królewskiej. W mediach pojawiają się doniesienia, że pobyt pary książęcej poza Wielką Brytanią miałby potrwać nawet 3 lata.

Można by pomyśleć, że to kolejna plotka, o której wszyscy zapomną po kilku tygodniach. Tymczasem sprawa wydaje się poważna, ponieważ zareagował sam Pałac Buckingham. W rozmowie z telewizją CNN rzecznik Pałacu skomentował spekulacje na temat wyjazdu Meghan i Harry'ego.

ZOBACZ: Skandal w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Książę zrezygnuje z korony?

– Wszystkie plany na przyszłość księcia i księżnej są na tym etapie spekulacją. Żadne decyzje nie zostały jeszcze podjęte na temat ich przyszłej roli – podsumował.

Pałac Buckingham najczęściej błyskawicznie dementuje wszelkie plotki, dlatego można podejrzewać, że wyjazd księcia i księżnej rzeczywiście jest rozważany. Nieoficjalnie mówi się o tym, że decyzja w sprawie ewentualnej przeprowadzki zapadnie nie wcześniej niż w 2020 roku.

Zagłosuj

Czy Meghan i Harry powinni wyjechać do Afryki?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/gala.pl/MF