Zamknij

Pamela Anderson na zdjęciu z Pucharem Świata. Skąd się tam wzięła?

Redakcja
19.07.2018 11:33
Pamela Anderson na zdjęciu z Pucharem Świata. Skąd się tam wzięła?
fot. Belen Diaz/DYDPPA/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Niedawno w sieci pojawiło się zdjęcie Pameli Anderson, na którym aktorka trzyma Puchar Świata, czyli trofeum tegorocznego mundialu. Jak to się stało, że gwiazda „Słonecznego patrolu” miała możliwość trzymania go w dłoniach?

Choć Pamela Anderson nie zrobiła oszałamiającej kariery filmowej, kanadyjską aktorkę i modelkę zna cały świat. Największą sławę przyniosła jej rola w kultowym serialu „Słoneczny patrol”. Cały świat zachwycał się również jej urodą i krągłymi kształtami na okładkach magazynu „Playboy”. Niedawno jej zdjęcie również zrobiło furorę w sieci, ale z zupełnie innego powodu. Pamela pozowała na nim bowiem z Pucharem Świata, czyli trofeum tegorocznego mundialu.

Pamela Andreson spotyka się z piłkarzem

Wielu internautów zastanawiało się, w jaki sposób Anderson znalazła się w pobliżu francuskich piłkarzy i to niedługo po zdobyciu przez nich tytułu Mistrzów Świata. Odpowiedź okazuje się banalna. Aktorka przyleciała do Rosji, by wspierać swojego ukochanego, Adila Ramiego. Obrońca francuskiej reprezentacji jest w związku z Pamelą od lata 2017 roku. Para zamieszkała nawet razem we Francji. Zakochani jednak unikają rozgłosu na swój temat, przez co nie każdy wie, jakie relacje ich łączą. Są z tego bardzo zadowoleni.

– Chcemy chronić naszą miłość. Istnieje wiele fałszywych relacji, ludzie próbują zostać zauważeni. Nie jest ze mną w związku, bo chce zwrócić na siebie uwagę, ja również nie jestem z nim dlatego, że chcę, żeby o nas mówiono. Mamy bardzo cudowne życie bez tego całego rozgłosu. On jest niesamowity, to naprawdę dobry facet – skomentowała sama aktorka.

Gwiazda pojawiła się na kilku meczach, by wesprzeć partnera i, jak widać, fetowała wraz z nim zwycięstwo. Różnica wieku wynosząca 18 lat zdecydowanie nie ma żadnego wpływu na szczęście pary.

Nie tylko Pamela Anderson wspierała ukochanego podczas mundialu. Również partnerki polskich piłkarzy towarzyszyły im w Rosji.

RadioZET.pl/MF