Zamknij

Pamela Anderson po raz piąty wyszła za mąż. Kim jest wybranek aktorki?

Sylwia Wamej
22.01.2020 14:43
Pamela Anderson
fot. Sipa/ East News

Pamela Anderson po raz piąty wyszła za mąż. Wybrankiem gwiazdy jest dużo starszy, 74-letni producent filmowy - Jon Peters.

Pamela Anderson po raz piąty wyszła za mąż

Pamela Anderon już po raz piąty stanęła na ślubnym kobiercu. Gwiazda "Słonecznego patrolu" wyszła za mąż za sporo starszego, 74-letniego producenta filmowego Jona Petersa. Producent takich filmów jak m.in. "Batman", "Rain Man" czy "Narodziny Gwiazdy i 52-letnia aktorka pobrali się w Malibu.

Pamela Anderson i Jon Peters poznali się w latach 80. na jednej z imprez "Playboya". Pamela miała wtedy zaledwie 19 lat. Parą byli przez trzy lata. Jednak, gdy Jon oświadczył się Pameli, ona ich nie przyjęła, tłumacząc, że jest dla niej za stary.

"Powiedziałem jej wtedy, że za 30 lat ta różnica nie będzie miała znaczenia" - mówi Peters w wywiadzie dla The Hollywood Reporter. Wszędzie jest wiele pięknych dziewczyn, ale ja od 35 lat marzyłem tylko o Pameli. Ona wyzwala we mnie coś dzikiego, w tym pozytywnym sensie. Inspiruje mnie. Chronię ją i traktuję tak, jak na to zasługuje.

Pamela Anderson. W jakich filmach grała?

Pamela Anderson szerszej publiczności znana jest najbardziej z roli w "Słonecznym patrolu". Pamela Anderson jest działaczką na rzecz zwierząt, związana jest również z organizacją PETA. Jon Peters jest piątym mężem gwiazdy. Pamela Anderson na swoim koncie ma role w takich filmach, jak m.in. "Pan Złota Rączka", "Pomoc domowa", "Ja się zastrzelę" oraz "Bobby kontra Wapniaki".

EN_01411877_2236
Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia amerykańskiego show-biznesu?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW