Zamknij

Pamela Andreson rozstała się z mężem. Od ślubu minęły dwa tygodnie

Maciej Friedrich
03.02.2020 13:44
Pamela Andreson rozstała się z mężem. Od ślubu minęły dwa tygodnie
fot. AP/Associated Press/East News

Pamela Anderson nie ma szczęścia do związków. Za sobą ma cztery nieudane małżeństwa, a 20 stycznia po raz piąty wyszła za mąż za Jona Petersa. Okazuje się jednak, że po zaledwie dwóch tygodniach para zdecydowała się, że małżeństwo nie było dobrym pomysłem.

Pamela Anderson to kanadyjska aktorka, która w latach 90. określana była mianem symbolu seksu. Wszystko dzięki roli w serialu "Słoneczny patrol", który cieszył się ogromną popularnością na całym świecie. Polscy widzowie pamiętają ją także z wyprodukowanego przez Anderson sensacyjnego serialu "V.I.P". Cały świat zachwycał się figurą i urodą Pameli, a ta wykorzystywała wdzięki, by wspinać się po szczeblach kariery.

Pamela nie może mówić o sukcesie w życiu uczuciowym. Spotykała się z wieloma mężczyznami, a na swoim koncie ma już 5 ślubów. Ostatni wzięła 20 stycznia 2020 roku z Jonem Petersem, producentem filmowym i wieloletnim przyjacielem. Para nie złożyła jednak oficjalnej dokumentacji dotyczącej aktu małżeństwa. Jak się okazuje, zaledwie dwa tygodnie wystarczyły, by para doszła do wniosku, że małżeństwo nie było dobrym pomysłem.

 Gwiazdy "Słonecznego patrolu" po 30 latach. Zobacz, jak się zmieniły [GALERIA]

Pamela Anderson i Jonem Peters nie chcą już być małżeństwem. Wystarczyły dwa tygodnie

Okazuje się, że po zaledwie kilkunastu dniach Pamela i Jon uznali, że nie chcą składać oficjalnej dokumentacji. Najwyraźniej ślub okazał się zbyt pochopną decyzją. W wywiadzie dla magazynu "Hollywood Reporter" aktorka tak skomentowała sprawę.

- Bylibyśmy bardzo wdzięczni za wasze wsparcie, ponieważ poświęcamy trochę czasu, aby ponownie ocenić, czego chcemy od życia i od siebie nawzajem. Życie to podróż, a miłość to proces. Mając na uwadze tę uniwersalną prawdę, wspólnie postanowiliśmy odłożyć na bok formalizację naszego aktu małżeństwa i zaufać temu procesowi - czytamy.

Czas pokaże, jaki skutek będzie miała ponowna "ocena" uczucia, o której poinformowała Pamela.

Zagłosuj

Śledzisz prywatne życie celebrytów?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF