Zamknij

Pamiętasz Goyle'a z Hary'ego Pottera? Nie uwierzysz, jak wygląda i co robi

Redakcja
13.03.2018 14:46
Joshua Herdman Gregory Goyl Hogwart
fot. screen

Joshua Herdman zagrał w „Harrym Potterze” rolę Gregory'ego Goyle'a. Po 17 latach od premiery pierwszej części opowieści z Hogwartu przeszedł wielką przemianę. Aktor o zawadiackim uśmieszku poświęcił się MMA.

Dla miłośników „Harryego Pottera” Joshua Herdman na zawsze pozostanie uwielbiającym słodycze Gregorym Goylem. Aktor, który zagrał we wszystkich częściach sagi z Hogwartu, po zakończeniu przygody z Potterem nie porzucił aktorstwa, ale oddał się też nowej pasji, którą są mieszane sztuki walki. Jak twierdzi, chce łączyć karierę aktora z pasją do MMA.

Od 2016 roku Joshua walczy w MMA, a jego pierwszym przeciwnikiem był... Polak — Janusz Walachowski. Filmowy Gregory pojedynek wygrał i postanowił, że będzie doskonalił się w tym sporcie. „Wybrałem MMA, ponieważ uwielbiam ten sport, jest surowy, ekscytujący i nieprzewidywalny, uważam, że jest bardziej interesujący niż boks, choć doceniam piękno i sztukę w boksie” — mówił wtedy.

Zmiana stylu życia (oraz oczywiście mijające lata) sprawiła, że Herdman niemal nie przypomina dziś dawnego Gregory'ego. Tatuaże, muskulatura i mocniejsze rysy twarzy wyraźnie pokazują, że aktor przeszedł ogromną przemianę. Zobaczcie sami.

Zagłosuj

Czy aktorstwo można pogodzić z walkami w klatce?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SA