Pamiętasz Goyle'a z Hary'ego Pottera? Nie uwierzysz, jak wygląda i co robi

13.03.2018 14:46

Joshua Herdman zagrał w „Harrym Potterze” rolę Gregory'ego Goyle'a. Po 17 latach od premiery pierwszej części opowieści z Hogwartu przeszedł wielką przemianę. Aktor o zawadiackim uśmieszku poświęcił się MMA.

Joshua Herdman Gregory Goyl Hogwart fot. screen

Dla miłośników „Harryego Pottera” Joshua Herdman na zawsze pozostanie uwielbiającym słodycze Gregorym Goylem. Aktor, który zagrał we wszystkich częściach sagi z Hogwartu, po zakończeniu przygody z Potterem nie porzucił aktorstwa, ale oddał się też nowej pasji, którą są mieszane sztuki walki. Jak twierdzi, chce łączyć karierę aktora z pasją do MMA.

Od 2016 roku Joshua walczy w MMA, a jego pierwszym przeciwnikiem był... Polak — Janusz Walachowski. Filmowy Gregory pojedynek wygrał i postanowił, że będzie doskonalił się w tym sporcie. „Wybrałem MMA, ponieważ uwielbiam ten sport, jest surowy, ekscytujący i nieprzewidywalny, uważam, że jest bardziej interesujący niż boks, choć doceniam piękno i sztukę w boksie” — mówił wtedy.

Zmiana stylu życia (oraz oczywiście mijające lata) sprawiła, że Herdman niemal nie przypomina dziś dawnego Gregory'ego. Tatuaże, muskulatura i mocniejsze rysy twarzy wyraźnie pokazują, że aktor przeszedł ogromną przemianę. Zobaczcie sami.

Zagłosuj

Czy aktorstwo można pogodzić z walkami w klatce?

RadioZET.pl/SA

Oceń