Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Pamiętasz Magdę z „Koła Fortuny”? Tak dziś wygląda

10.04.2017 14:03

Magda Masny lata temu była gwiazdą „Koła Fortuny”. Po latach przerwy, przed rokiem znów pojawiła się w telewizji. Tym razem już nie w tej samej roli co w programie Wojciecha Pijanowskiego. Jak dziś wygląda i ile ma lat?

Magda Masny fot. screen

Magdalena Masny to modelka urodzona w 1969 roku, która od 1992 roku występowała jako hostessa w bijącym w Polsce rekordy popularności programie „Koło Fortuny”. Kto nie pamięta słynnego powiedzonka: „Magda, pocałuj pana”? Padło ono właśnie w „Kole Fortuny”, gdzie Wojciech Pijanowski był prowadzącym, a Masny odwracała odgadywane przez uczestników litery. W turnieju występowała do 1998 roku, a potem zajęła się działaniami z zakresu public relations. Przez pewien czas pracowała też w gdyńskiej telewizji Tele-Pop. Ponad 10 lat temu zaczęła zajmować się polityką, ale nie zrobiła tu zbyt wielkiej kariery. Zdecydowanie bardziej, zamiast z tych ostatnich działań, kojarzyć ją będziemy właśnie z „Koła Fortuny”.

Jak teraz wygląda Magda Masny? 47-letnia dziś była modelka po latach przerwy znów pojawiła się w telewizji. W programie „Kocham Cię, Polsko!”, gdzie dołączyła do drużyny Tomasza Kammela i obok Łukasza Nowickiego oraz Karola Strasburgera walczyła z drużyną Antka Królikowskiego. Podczas gry spisała się na medal. Pamiętacie słynną Magdę z „Koła Fortuny”?

2
Zagłosuj

Oglądałeś/oglądałaś "Koło Fortuny"?

RadioZET.pl.SA

Oceń