Zamknij

Papież Franciszek polubił zdjęcie modelki erotycznej. "To znaczy, że twój tyłek jest boski"

18.11.2020 14:15
Papież Franciszek
fot. Maria Laura Antonelli/AGF/SIPA/SIPA/East News

Papież Franciszek cieszy się sporym gronem obserwujących w mediach społecznościowych. Profile głowy Kościoła znajdują się m.in. na Twitterze, Facebooku czy Instagramie. Ostatnio internautów zaskoczyło "polubienie" pod zdjęciem erotycznej modelki, które zostawił administrator konta papieża Franciszka.

Papież Franciszek zostawił "serduszko" pod zdjęciem roznegliżowanej modelki. Choć brzmi to jak żart, administrator instagramowego profilu głowy Kościoła faktycznie przez przypadek polubił kontrowersyjną fotkę. 27-letnia Natalia Garibotto, która zapozowała do zdjęcia w skąpym stroju uczennicy, z krótką spódniczką i koronkowymi pończochami, z pewnością nie spodziewała się takiej sytuacji. Wśród tysięcy "lajków" znalazł się jeden od samego papieża.

- Przynajmniej pójdę do nieba. Zaraz wracam, jadę do Watykanu! - napisała modelka na Twitterze, załączając dowód na to, że oficjalny profil Franciszka polubił jej zdjęcie.

Zobacz także: Agata Duda w sukni z błyskawicą? Internauci: "Udało się przemycić poparcie dla Strajku Kobiet"

Papież Franciszek polubił zdjęcie skąpo ubranej modelki

Polubienie już zniknęło spod zdjęcia Natalii, jednak internet nie zapomina. Mało prawdopodobne jest, żeby to sam papież Franciszek nacisnął "serduszko" - raczej jest to wpadka administratora jego profilu, który nie przelogował się na swoje prywatne konto. Watykan nie skomentował na razie niecodziennej wpadki. Internauci od kilku godzin żartują z zaistniałej sytuacji.

- Docenił dzieło Pana.

- To po prostu oznacza, że twój tyłek jest boski.

- Ktoś, kto zarządzał profilem papieża, już pewnie został zwolniony...

- Bóg stworzył ten tyłek. Po prostu docenia Jego dzieło, tak jak powinien - komentują internauci.

Zabawna wpadka czy skandal, który nie powinien mieć miejsca?