Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Paris Hilton się zaręczyła. Kim jest wybranek milionerki?

03.01.2018 13:17

Paris Hilton się zaręczyła - zaskakująca wieść obiegła zagraniczne media. Dziedziczka fortuny znana z imprezowego stylu życia, wreszcie postanowiła się ustatkować. Kim jest jej wybranek?

Paris Hilton fot. Instagram

"Powiedziałam tak!" - obwieściła na Instagramie Paris Hilton. Dziedziczka fortuny zamieściła w serwisie zdjęcie, na którym uwieczniony został moment oświadczyn. Milionerka i jej chłopak Chris Zylka udali się na narty do Aspen i w takich właśnie okolicznościach mężczyzna postanowił się oświadczyć. Paris pierścionek oczywiście przyjęła. Przy fotce napisała:

"Tak się cieszę i jestem bardzo podekscytowana tym, że zaręczyłam się z miłością mojego życia, moim najlepszym przyjacielem i bratnią duszą. Idealny dla mnie na każdy możliwy sposób. Oddany, lojalny, kochający i o miłym sercu. Czuję się najszczęśliwszą dziewczyną na świecie. Jesteś moim spełnionym snem! Dziękuję, że pokazałeś mi, że życie może być bajką". Do zaręczyn doszło 1 stycznia 2018. Czyżby początek roku skłonił obydwoje do ślubnych planów w nadchodzących miesiącach? Jeśli tak, to jednego można być pewnym: to będzie huczna impreza.

Paris Hilton i Chris Zylka spotykają się od roku. Dla celebrytki jest to duża odmiana, bo dotąd preferowała przelotne i burzliwe romanse. Kim jest mężczyzna, który tak bardzo zawładnął jej sercem?

Christopher Michael Settlemire, bo tak dokładnie nazywa się wybranek Paris, to Amerykanin z polskimi korzeniami (jego matka jest w połowie Polką, w połowie Czeszką).

Swoją karierę rozpoczął od gościnnego występu w serialu Beverly Hills 90210 w 2008 roku. Teraz zajmuje się modelingiem. W 2011 roku znalazł się na liście najseksowniejszych telewizyjnych mężczyzn BuddyTV.

RadioZET.pl/SA

Oceń