Zamknij

Paris Hilton ujawniła wstrząsającą prawdę o swojej przeszłosci. "Byłam bita i duszona"

21.10.2021 14:36
Paris Hilton
fot. Rex Features/East News

Paris Hilton to amerykańska dziedziczka fortuny, gwiazda filmowa i celebrytka, przez lata kojarzona z kiczowatym wizerunkiem. Jej niedawna wypowiedź zszokowała opinię publiczną. Hilton ujawniła wstrząsającą prawdę o swojej przeszłości.

Paris Hilton to 40-letnia obecnie amerykańska celebrytka i dziedziczka fortuny założyciela sieci hoteli Hilton. Przez wiele lat Paris była uosobieniem kiczu, z którym kojarzony był nie tylko jej wygląd, ale też jej wypowiedzi. Na jej temat przez lata krążyły liczne anegdoty oraz plotki, do których sama się przyczyniała. Jedną ze słynnych opowieści była ta o tankowaniu Bentleya. Auto Hilton stanęło na środku autostrady z powodu braku paliwa, a celebrytka przyznała, że nigdy nie tankowała auta, więc nie pomyślała, że powinna to zrobić.

Okazuje się, że wizerunek kiczowatej blondynki, jaki przylgnął do Paris, może być zgoła odmienny od tego, jaką osobą dziedziczka jest naprawdę. Jej całkiem inny obraz ujawnił film dokumentalny o jej życiu, zatytułowany "This is Paris", który pojawił się w 2020 roku. "Cały świat myśli, że mnie zna, bo gram tę postać. A to nie ja. Nikt naprawdę nie wie, kim jestem" - powiedziała w filmie celebrytka.

Zobacz także: Agnieszka Hyży pochwaliła się relacją z baby shower. Przypadkiem ujawniła płeć dziecka?

Wstrząsające wyznanie Paris Hilton: "Byłam bita i duszona"

Podczas niedawnej konferencji prasowej w Waszyngtonie, przed budynkiem Kapitolu, Hilton wyraziła swoje poparcie dla prawa, które ma pomóc dzieciom z ośrodków wychowawczych. Jak ujawniła celebrytka, ona sama dwukrotnie znalazła się w takim ośrodku, bo jej rodzicom obiecano, że "zimny chów będzie w stanie ją naprawić". Hilton opowiedziała o tym, co spotkało ją za drzwiami ośrodków.

"Byłam duszona, bita po twarzy, podglądana w czasie brania kąpieli, wyzywana przez pracowników, zmuszana do brania leków bez diagnozy. Nie otrzymałam odpowiedniego wykształcenia. Wrzucono mnie do izolatki, której ściany były pokryte śladami po paznokciach i rozbryzganą krwią" - wyznała.

"Pamiętam, jak pewnego dnia obudziłam się i zobaczyłam dwóch wielkich facetów nad sobą. Pytali czy chcę poddać się im po dobroci, czy na siłę" - dodała. Przyznała, że doświadczenia te napełniły ją głęboką traumą, z powodu której przez wiele lat nie była w stanie normalnie spać. "To nie była bezsenność. To była trauma" - wyjaśniła.