Zamknij

Paris Hilton w ciąży z trojaczkami? Celebrytka skomentowała. "Nie mogę się doczekać"

28.07.2021 11:49
Paris Hilton
fot. Rex Features/East News

W mediach huczy od plotek o rzekomej ciąży Paris Hilton, która przygotowuje się do ślubu. Pojawiła się nawet informacja, że celebrytka będzie mamą trojaczków. Sama zainteresowana postanowiła skomentować medialne doniesienia.

Paris Hilton to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych celebrytek na świecie, do tego jedna z najbardziej kontrowersyjnych. Od najmłodszych lat żyła w luksusie i brylowała na salonach, jak przystało na prawnuczkę założyciela jednej z najbardziej prestiżowych sieci hoteli Hilton. Jeszcze jako dziecko rozpoczęła karierę modelki, a w wieku 19 lat współpracowała z takimi gigantami jak Tommy Hilfiger oraz agencją modelek Donalda Trumpa. Postanowiła także realizować się jako piosenkarka oraz aktorka, jednak bez większych sukcesów. Jej aktorski talent nie zachwycił, na swoim koncie ma kilka statuetek Złotych Malin. Głośno za to było o jej problemach z prawem i używkami, została skazana między innymi za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu i posiadanie kokainy.

Paris znana jest także z licznych romansów z przystojnymi gwiazdorami takimi jak Leonardo DiCaprio czy bokserem Oscarem De La Hoyą. Obecnie układa sobie życie z przedsiębiorcą Carterem Reumem, z którym zaręczyła się po zaledwie miesiącu znajomości. Hilton przygotowuje się do wymarzonego ślubu, tymczasem media obiegła informacja o ciąży celebrytki. Pojawiły się nawet informacje, że ma zostać mamą trojaczków. Sama zainteresowana postanowiła zdradzić fanom, jaka jest prawda.

Paris Hilton urodzi trojaczki? Celebrytka komentuje doniesienia o ciąży

W podcaście This Is Paris celebrytka odniosła się do doniesień o jej rzekomej ciąży. Zdementowała plotki, które pojawiły się w amerykańskich brukowcach.

- Nie jestem w ciąży. Jeszcze nie jestem, czekam na to do mojego ślubu. Nie mogę się doczekać, kiedy będę miała dzieci w 2022 roku. Ale tak, jak powiedziałam, właśnie przygotowuję się do ślubu - poinformowała.

Paris nie ukrywała jednak, że bardzo chce zostać mamą i planuje zajść w ciążę w 2022 roku. Myślała już nawet o imieniu, jakie mogłaby nadać synowi.

- Nie mogę się doczekać, kiedy będę miała małą dziewczynkę. Zamierzam nazwać ją London. Oboje kochamy Londyn i Paryż. Chłopcu chcę nadać imię po mieście, kraju lub stanie. Mam wybrane imię, ale nie zamierzam na razie go zdradzać. Nie chcę, żeby ktoś kradł moje imię dla tego dziecka. Pewnego dnia będzie mała Paris i mini Carter, ale jeszcze nie. Bądźcie na bieżąco w 2022 roku - podsumowała.

Fani Paris muszą więc uzbroić się w cierpliwość. Znając jej charakter, ciężko będzie jej ukryć radość i z pewnością podzieli się nowiną.