Zamknij

Paris Hilton została zmuszona do nagrania sekstaśmy. "Zaufałam złej osobie"

10.09.2020 10:21
Paris Hilton
fot. Mayer/face to face/FaceToFace/REPORTER

Paris Hilton po wielu latach postanowiła ujawnić prawdę o sekstaśmie, która w 2003 roku obiegła internet. Celebrytka twierdzi, że została zmuszona do jej nagrania. "To było jak elektroniczny gwałt" - mówi.

Paris Hilton to jedna z największych gwiazd show-biznesu. Amerykańska celebrytka, modelka i aktorka jest prawnuczką założyciela sieci hoteli Hilton i dziedziczką jego fortuny. Już jako nastolatka zaczęła rozkręcać swoją karierę modelki - pracowała dla takich renomowanych projektantów, jak Tommy Hilfiger czy Catherine Malandrino. Mimo to dopiero w 2003 roku zrobiło się o niej głośno - wtedy do sieci trafiła jej sekstaśma.

Wydarzenie odbiło się głośnym echem w mediach. Teraz, po wielu latach, Paris Hilton postanowiła odnieść się do tamtego momentu. W filmie biograficznym "This is Paris" 39-letnia gwiazda postanowiła opowiedzieć historię swojej młodości, w tym także kulisy słynnego nagrania "One Night in Paris".

Zobacz także: Nie żyje Barron Hilton. Miliarder i dziadek Paris miał 91 lat

Paris Hilton szczerze o sekstaśmie. "To było jak gwałt"

Paris Hilton zdradziła, jak doszło do nagrania słynnej sekstaśmy. Okazuje się, że nastoletnia modelka została przymuszona do jej stworzenia przez ówczesnego chłopaka, Ricka Salomona.

- To był mój pierwszy prawdziwy związek. Miałam 18 lat. Tak bardzo go kochałam i chciałam go uszczęśliwić (...) To była prywatne chwile z pogubioną nastolatką. Ale wszyscy to oglądali i śmiali się, jakby to było coś zabawnego. Gdyby to stało się dzisiaj, to byłaby zupełnie inna historia, ale wtedy zrobili ze mnie złego człowieka (...) Pamiętam tylko, jak wyciągnął kamerę... To było jak elektroniczny gwałt - powiedziała.

Paris Hilton nie miała zamiaru wypuszczać filmu do sieci. Gdy jednak rozstała się z Salomonem, ten sprzedał nagranie bez wiedzy byłej dziewczyny. Nagranie błyskawicznie podbiło internet.

- Ta taśma jest tym, czego będę się wstydzić do końca życia. Byłam nastolatką. Byłam zakochana. Zaufałam złej osobie. I pozwoliłam, by to się stało - powiedziała Paris w jednym z ostatnich wywiadów.

Dokument biograficzny "This is Paris", w którym gwiazda opowiada więcej o swoim dzieciństwie, młodości i początkach kariery, trafi na YouTube już 14 września 2020.