Zamknij

Partnerka Dawida Narożnego pokazała swoje maleństwo. "To właśnie ten nowy członek rodziny"

Patrycja Chudolińska
30.01.2020 16:15
Dawid Narożny
fot. Instagram/@dawidnarozny

Dawid Narożny zaskoczył niedawno internautów nietypową deklaracją. Na Instagramie udostępnił wpis swojej partnerki, która przekazała, że ich rodzina się powiększy. Dziś Joanna opublikowała pierwsze zdjęcia ich "maleństwa".

Dawid Narożny i jego partnerka spodziewają się dziecka?

Dawid Narożny ma w ostatnim czasie wiele problemów na głowie. Jego relacje z byłą żoną są bardzo napięte po tym, jak w noc sylwestrową doszło do bójki między nowym partnerem Magdaleny Narożnej i nową dziewczyną Dawida. Po tamtej kłótni wokalista został wyrzucony z zespołu "Piękni i Młodzi".

Ostatnio Dawid Narożny podzielił się jednak z fanami bardzo szczęśliwą deklaracją. Jego partnerka Joanna zasugerowała, że ich rodzina wkrótce się powiększy.

- Nowy członek rodziny... Nasze maleństwo już w drodze - napisała na InstaStory, które następnie udostępnił Dawid.

Część fanów zaczęła podejrzewać, że chodzi o ciążę. Na profilu wokalisty i jego ukochanej pojawiły się gratulacje i życzenia szczęścia dla przyszłych rodziców.

Partnerka Dawida Narożnego pokazała zapowiadanego "nowego członka rodziny"

Teraz Joanna zdecydowała się pokazać zdjęcia zapowiadanego "maleństwa". Okazuje się, że nie jest to dziecko, a mały kotek o imieniu Bianco.

- To właśnie ten nowy członek rodziny - tłumaczy na InstaStories Joanna.

Pupilek bardzo spodobał się córce Magdaleny i Dawida Narożnych, Gabrysi. Oczarowana dziewczynka zaczęła płakać na widok prezentu, co Joanna również pokazała na jednym z nagrań.

Myślicie, że żart na temat "nowego członka rodziny" był zabawny?

RadioZET.pl/PCh