Zamknij

Partnerka Dawida Narożnego jest w ciąży? "Nasze maleństwo już w drodze"

Patrycja Chudolińska
27.01.2020 13:13
Partnerka Dawida Narożnego jest w ciąży? "Nasze maleństwo już w drodze"
fot. East News

Dawid Narożny przekazał na swoim profilu na Instagramie zaskakującą wiadomość. Były członek zespołu "Piękni i Młodzi" poinformował, że razem z partnerką spodziewają się "maleństwa".

Dawid Narożny i jego partnerka spodziewają się dziecka?

Dawid Narożny po rozwodzie z Magdaleną Narożną ponownie odnalazł miłość. Od kilku miesięcy jest w związku z nową partnerką, Joanną. Ostatnio celebryta zaskoczył swoich obserwatorów na Instagramie. Twórca hitów zespołu "Piękni i Młodzi" przekazał na InstaStories niespodziewaną nowinę.

- Nowy członek rodziny... Nasze maleństwo już w drodze - mogliśmy przeczytać w relacji muzyka.

Fani przesyłają gratulacje i życzą zdrowia "przyszłej mamie". Nie ma jednak pewności, czy Joanna faktycznie jest w ciąży - niektórzy podejrzewają, że wiadomość o "maleństwie" dotyczy czegoś całkiem innego. Pozostaje nam czekać na oficjalną odpowiedź.

Dawid Narożny wydał oświadczenie ws. "Pięknych i Młodych"

Dawid Narożny wydał w ostatnich dniach kolejne oświadczenie w sprawie swojego członkostwa w zespole "Piękni i Młodzi".

Padają często pytania o losy zespołu. Oświadczam, że Zespół Piękni i Młodzi tworzyłem od samego początku, byłem współautorem wszystkich jego przebojów i jestem mu całym sercem oddany. Wierzę, że pomimo chwilowych nieporozumień wewnętrznych, co zdarza się w każdej rodzinie - nadal będzie funkcjonował i tworzył - napisał na Instagramie.

Fani wyrażają nadzieję, że Dawid Narożny powróci do grania z zespołem. Pierwszy koncert bez jego udziału nie został oceniony przez słuchaczy zbyt pozytywnie.

- Nie widzę tego zespołu bez ciebie Dawidzie!

- Mam nadzieję, że dołączysz znów do "Pięknych i Młodych". Od samego początku tworzyliście ten zespół.

- Trzymam kciuki! - piszą obserwatorzy na Instagramie.

RadioZET.pl/PCh