Zamknij

Dziewczyna Rafała Brzozowskiego w serialu TVP. Anna Tarnowska pozowała dla "Playboya" [FOTO]

Maciej Friedrich
10.10.2019 15:09
Dziewczyna Rafała Brzozowskiego w serialu TVP. Anna Tarnowska pozowała dla "Playboya" [FOTO]
fot. VIPHOTO/East News

Rafał Brzozowski z popularnego piosenkarza stał się jedną z twarzy Telewizji Polskiej. Okazuje się, że również jego partnerkę będziemy mogli zobaczyć na ekranie. Anna Tarnowska ma pojawić się w serialu TVP. Wcześniej pozowała między innymi dla "Playboya".

Rafał Brzozowski to popularny piosenkarz, którego kariera rozpoczęła się od występu w "Szansie na sukces", brał też udział w "The Voice of Poland", z którego odpadł tuż przed finałem. Nie dziwi zatem, że przygoda piosenkarza z telewizją rozpoczęła się właśnie na antenie Telewizji Polskiej. Obecnie Brzozowski jest jedną z twarzy stacji: prowadził teleturniej "Koło Fortuny", jest aktualnym gospodarzem "Jaka to melodia", prowadził również widowiska telewizyjne, takie jak koncert sylwestrowy TVP2 w Zakopanem (2017) czy koncert "Przebój na Mundial", otwierający 55. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu (2018).  

Niebawem na ekranie zobaczymy także partnerkę Rafała. Anna Tarnowska wystąpi w jednym z seriali TVP.

Partnerka Rafała Brzozowskiego w serialu TVP. Kim jest Anna Tarnowska?

Dziewczyna Rafała Brzozowskiego pojawi się w serialu TVP2 "Na sygnale", gdzie wcieli się w piękną panią doktor. Ania podzieliła się radosną wiadomością na Instagramie.

- Co prawda nie poszłam w ślady rodziców, ale za to moja praca pozwala mi wcielać się w różne role... i tak oto dziś zostałam panią doktor - napisała.

Anna Tarnowska ma 33 lata i zajmuje się modelingiem. Na swoim koncie ma wiele sukcesów,  w tym Wicemiss Polonia 2007 i Wicemiss Świata Studentek 2010. Popularność przyniosła jej rozbierana sesja dla magazynu "Playboy". Okładka z udziałem Ani zachwyciła nawet jej koleżankę po fachu, Natalię Siwiec.

- Gratuluję kochanie! Genialna okładka. Jesteś prześliczną i bardzo mądrą kobietą! - skomentowała wtedy Siwiec.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie będziemy mogli podziwiać ukochaną Rafała Brzozowskiego na ekranie.

 Klaudia El Dursi nago w „Playboyu”. Stare zdjęcia uczestniczki „Top Model” wyciekły do sieci

Zagłosuj

Oglądasz "Na sygnale"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/MF