Zamknij

Partnerka Szyca chodzi na terapię dla współuzależnionych. Wzruszający wpis

Redakcja
02.02.2018 12:47
Borys Szyc Justyna Nagłowska
fot. Instagram

Borys Szyc przez długi czas znany był ze swojego imprezowego stylu życia. Kiedy na jego drodze pojawiła się obecna partnerka, Justyna Nagłowska, zdecydował się na zmiany. Otwarcie przyznał, że poddał się terapii, która pomogła pokonać mu alkoholowy nałóg. Teraz Nagłowska zdradziła, że chodzi na zajęcia terapeutyczne dla współuzależnionych.

Justyna Nagłowska zamieściła na Instagramie długi wpis, w którym we wzruszających słowach opisuje trudne uczucia osoby współuzależnionej. Jak przyznaje, terapia pomaga jej stawać się lepszą osobą i uczy rozumieć wszystko to, co się z nią dzieje. Dzięki terapii idzie w wyznaczonym przez siebie kierunku.

„Jestem zakochana w tym, jakim człowiekiem się staję. Serio! Od ponad dwóch lat idę świadomie wyznaczoną przez siebie drogą. Różnie to bywa, nie raz chciałam rzucić to w diabły i po prostu udawać, że wcale nie chcę tych wszystkich mądrości i zmian. Pracuję z grupą kobiet, które też walczą o spokój w życiu i miłość do siebie samych. To, że kocham siebie, jest teraz dla mnie jak nowe życie, nowa szansa i otwarte drzwi, w które weszłam z wielką ciekawością i coraz mniej się boję stawiać kolejne kroki. Podobno siła jest kobietą” — napisała Nagłowska.

Na koniec swojego motywującego i ciepłego wpisu dodała jeszcze, że jeśli chcemy zmienić swoje życie, to możemy to robić — ale zaczynając od siebie.

Na te pełne szczerości słowa internauci zareagowali równie dużą otwartością. W komentarzach zaczęły pojawiać się wyznania kobiet o podobnych doświadczeniach. Partnerka Szyca odpisywała im w słowach pełnych życzliwości. Przyznała, że w jej związku z aktorem bardzo różnie się działo.

„Zwrotów akcji w tym filmie było już wiele. Na tyle dużo, że zorientowałam się według jakich schematów działam, załamywałam się i znów podnosiłam i to trwa. Tylko, że upadki są już teraz mniej lub bardziej kontrolowane, z mniejszych wysokości, a umysł na tyle wysportowany by się szybciej podnieść, wyciągnąć wnioski i zregenerować ze zdwojoną siłą i do tego wyciągnąć wnioski” — napisała.

Jak widać, Nagłowska i Szyc przeszli długą i trudną drogę. Na szczęście, co widać po wpisie partnerki aktora, wszystko zaczyna się układać.

RadioZET.pl