Zamknij

„Party”: Anna Mucha rozstała się z Marcelem Sorą. Byli parą od 10 lat

Redakcja
14.01.2019 15:49
„Party”: Anna Mucha rozstała się z Marcelem Sorą. Byli parą od 10 lat
fot. VIPHOTO/East News

Według informacji podanych przez „Party” Anna Mucha rozstała się z Marcelem Sorą. To zaskakująca informacja, związek aktorki i producenta filmowego trwał dziesięć lat, a para ma dwójkę dzieci.

Annę Muchę już niedługo będziemy mogli obejrzeć w „Misz Masz, czyli Kogel Mogel 3”, kolejnej części popularnej komedii. Nadal również wciela się w postać Magdy Marszałek w „M jak Miłość”. Aktorka na swoim koncie ma role w popularnych produkcjach, takich jak „Młode wilki 1/2”, „Chłopaki nie płaczą” czy „Lista Schindlera”. Wygrała również dziesiątą edycję emitowanego przez TVN tanecznego show „Taniec z gwiazdami”. W 2013 roku założyła Instytut „Kosmopolis”, Fundację Nauki, Kultury i Edukacji.

W latach 2003-2007 głośno było o jej związku z Kubą Wojewódzkim. Tworzyli jeden z najpopularniejszych związków ówczesnego show-biznesu. Po rozstaniu z dziennikarzem Mucha odnalazła miłość u boku producenta telewizyjnego Marcela Sory. Para w trakcie dziesięcioletniego związku dwukrotnie została rodzicami. Wychowują córkę Stefanię oraz syna Teodora. Według informacji opublikowanych przez „Party” Anna i Marcel zdecydowali, że pora zakończyć związek.

ZOBACZ: Anna Mucha znów szokuje. Opublikowała zdjęcie topless

EN_01321593_3525
fot. Tomasz Zukowski/East News

Anna Mucha rozstała się z partnerem?

Według „Party” Mucha i Sora rozstali się pod koniec 2018 roku i nie mieszkają już razem. Aktorka wraz z dziećmi została w domu na warszawskiej Ochocie, Marcel natomiast wynajął mieszkanie w centrum miasta. Mimo rozstania mają pozostawać w dobrych stosunkach i regularnie spotykać się na wspólnych obiadach z dziećmi. Sama Mucha nie skomentowała informacji o rozstaniu, jak sama twierdzi, nie ma zamiaru rozmawiać o swoim życiu prywatnym.

Nie byłoby to jedyne głośne rozstanie w polskim show-biznesie w ostatnich miesiącach. Dwuletni związek z Antonim Królikowskim zakończyła Julia Wieniawa.

Mucha
fot. Instagram:@taannamucha

RadioZET.pl/MF