Zamknij

Patricia Kazadi w krótkich włosach. Gwiazda szokuje wyglądem [FOTO]

09.07.2020 12:52
Patricia Kazadi ma krótkie włosy
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Patricia Kazadi zaszokowała fanów, publikując zdjęcie po metamorfozie. Wokalistka i znana z "Rancza" aktorka postanowiła ściąć włosy. Jak prezentuje się w krótkich? Zdaniem wielu internautów nadal świetnie.

Patricia Kazadi to popularna polska aktorka, piosenkarka i osobowość telewizyjna, która medialną karierę próbowała rozpocząć jako wokalistka. Pojawiła się w "Szansie na sukces" w 2002, od tej pory pojawiała się w mediach nie tylko w związku z aktywnością muzyczną. Poza muzyką jej pasją jest aktorstwo, w 2004 roku zadebiutowała epizodyczną rolą w serialu "Daleko od noszy". Jednak już rok później mogliśmy regularnie oglądać ją w "Egzaminie z życia", a od 2009 jako Beatę w "Na Wspólnej". Jednak żadna rola nie przyniosła jej chyba takiej rozpoznawalności, jak kreacja Jagny, pielęgniarki z kultowego serialu "Ranczo", w którym mogliśmy też oglądać Pawła Królikowskiego. Wielu widzów pokochało ją jako prowadzącą "You Can Dance" i "X Factor".

Patricia jest osobą wszechstronnie uzdolnioną. Śpiewa, jest aktorką, a do tego doskonale radzi sobie na parkiecie, czego dowodem były jej świetne występy w "Dance Dance Dance". Nie sposób także nie wspomnieć o urodzie gwiazdy, której tata pochodzi z Demokratycznej Republiki Konga. Wdzięki Kazadi możemy podziwiać między innymi na jej profilu na Instagramie. To właśnie tam Patricia pochwaliła się efektami spektakularnej metamorfozy.

 Patricia Kazadi w stroju kąpielowym. Odważnie odsłoniła ciało [FOTO]

Patricia Kazadi ma krótkie włosy. Odważna zmiana fryzury

Na profilu Patricii Kazadi na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym aktorka wspomina wypoczynek w Katowicach. Fani jednak byli zaszokowani nie wpisem, ale samym zdjęciem, bowiem gwiazda niespodziewanie pokazała się w zupełnie nowej stylizacji. Już wcześniej eksperymentowała z fryzurami, tym razem jednak postawiła na krótkie włosy. Trzeba przyznać, że jest niema nie do poznania. Jednak zdaniem wielu fanów w nowej odsłonie nadal wygląda fantastycznie.

- Jednak włoski krótkie, też pięknie, pozdrawiam serdecznie.

- Ej, akie masz fajne włoski.

- Ale ślicznie Pani wygląda - czytamy w komentarzach.

A jak wy oceniacie nową fryzurę Patricii?