Zamknij

Patricia Kazadi w stroju kąpielowym. Odważnie odsłoniła ciało [FOTO]

19.06.2020 16:15
Patricia Kazadi w stroju kąpielowym
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Patricia Kazadi postanowiła podzielić się z fanami radością, jaką wywołuje w niej słoneczna pogoda. W mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie, na którym podziwiać możemy ją w skąpym stroju kąpielowym. Internauci nie kryją zachwytu nad ciałem aktorki i piosenkarki.

Patricia Kazadi to kobieta wielu talentów. Zadebiutowała w 2002 roku w programie "Szansa na sukces", gdzie dała poznać swój talent wokalny. Postanowiła jednak spróbować swoich sił także jako aktorka, z powodzeniem. Zaczęła od epizodycznej roli w "Daleko od noszy", następnie otrzymała role w "Egzaminie z życia" i "Fali zbrodni". Popularność przyniosła jej kreacja Beaty w "Na Wspólnej", jednak największą sławę przyniósł udział w "Ranczu", w którym wcielała się w pielęgniarkę Jagnę. Prowadziła "Taniec z gwiazdami" oraz dwie edycje "X Factor"/

Równie często co o talencie wokalnym i aktorskim Patricii mówi się o jej nieprzeciętnej, oryginalnej urodzie. Mama Kazadi jest Polską, a ojciec pochodzi z Demokratycznej Republiki Konga. Fani mogą podziwiać ją między innymi w mediach społecznościowych, na jej profilu na Instagramie często pojawiają się nowe zdjęcia w rozmaitych stylizacjach. Wielbiciele wdzięków Patricii zachwycili się najnowszym zdjęciem, na którym pozuje w dość odważnym kostiumie kąpielowym.

Doda odsłoniła boskie ciało w bikini. Przy okazji zdradziła, ile waży [FOTO]

Patricia Kazadi w odważnym kostiumie kąpielowym. Zmysłowe zdjęcie aktorki

Fanów urody i figury Patricii Kazadi nie brakuje. Polska aktorka została nawet porównana do Beyonce. Pod jej zdjęciami na Instagramie bardzo często pojawiają się komentarze, w których internauci prześcigają się w komplementach. Nie inaczej było w przypadku nowej fotografii opublikowanej przez aktorkę. Tym razem postanowiła pokazać się w bardzo letniej stylizacji. Na zdjęciu pozuje w kapeluszu i białym kostiumie kąpielowym z odważnym wycięciem, które mocno odkrywa wdzięki gwiazdy. Internauci nie kryli zachwytu nad urodą i wysportowanym ciałem Patricii.

- Patrycja wyglądasz fantastycznie!

- Powiedzieć, że pięknie, to niedopowiedzenie.

- Petarda! - czytamy.