Zamknij

Patricia Kazadi topless. Pokazała odważne zdjęcie po kąpieli [FOTO]

10.11.2020 16:01
Patricia Kazadi
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Patricia Kazadi zachwyciła swoich obserwatorów odważnym zdjęciem. Na Instagramie piosenkarki pojawiła się fotka, do której zapozowała topless. Internauci komplementują urodę gwiazdy.

Patricia Kazadi cieszy się sporym gronem obserwatorów w mediach społecznościowych. Profil na Instagramie aktorki i piosenkarki śledzi blisko 230 tys. osób. Gwiazda zdobyła sympatię widzów m.in. w programie "Szansa na sukces" w 2002 roku, jako prowadząca "Tańca z gwiazdami" oraz dwóch edycji programu "X Factor". Fani doceniają jej talent wokalny i aktorski. Często podkreślają także jej wyjątkową, nieprzeciętną urodę.

Ostatnie zdjęcie Patricii Kazadi zaskoczyło jej obserwatorów. Na Instagramie piosenkarki pojawiła się odważna i zmysłowa fotka topless. Kazadi zrobiła sobie selfie tuż po wyjściu z wody - widać, że jej włosy wciąż są mokre i nierozczesane.

Zobacz także: Joanna Sydor w zmysłowym body. Gwiazda "M jak miłość" odsłoniła zgrabne nogi [FOTO]

Patricia Kazadi na odważnym zdjęciu topless

Fani Patricii Kazadi ochoczo zaczęli reagować na jej najnowsze zdjęcie. Pod śmiałym kadrem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. Internauci nie szczędzili piosenkarce komplementów oraz instagramowych serduszek.

- Jak bogini! Zjawiskowo.

- Ognista kobieta.

- Uwielbiam panią!

- Wow, ale zmysłowo - czytamy w komentarzach.

Wam też się podoba?