Zamknij

Patricia Kazadi w bardzo skąpym bikini. Przesadziła? "Trochę za dużo odkryte" [FOTO]

03.08.2021 12:58
Patricia Kazadi
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Patricia Kazadi odsłoniła ciało w odważnym mikro bikini. Zdjęcia byłej prowadzącej "You Can Dance" podzieliły jej obserwatorów. Część uważa, że strój Kazadi wyeksponował za dużo, a cała "stylizacja" balansuje na granicy przyzwoitości. 

Patricia Kazadi była kiedyś jedną z najpopularniejszych gwiazd stacji TVN. Wokalistka i autorka tekstów, która w zeszłym roku promowała nowy album "Dark Pop: RMXt", po występach w szeregu talent-show została prowadzącą "You Can Dance - Po prostu tańcz", a następnie "X-Factora". Potem skupiła się na rozwijaniu kariery wokalnej. W sumie nagrała cztery płyty i wylansowała parę piosenek, z których najbardziej znane to "Przerywam sen", "Na zawsze" i "Tak niewiele". 

Była prezenterka obecnie rzadziej pojawia się w telewizji, za to można ją śledzić na Instagramie, gdzie obecnie gromadzi 230 tys. użytkowników. Kazadi publikuje na profilu zdjęcia z sesji modowych, kolejnych projektów, a także odsłania kulisy prywatnego życia. Ostatnio była prowadząca "You Can Dance" rozgrzała fanów fotkami z greckiego Santorini, gdzie pozowała w skąpym kostiumie marki należącej do Ewy Chodakowskiej. 

Ewa Chodakowska wyznaje: "Wylądowałam w szpitalu przez hejt". Trenerka nie wytrzymała nagonki

Patricia Kazadi odsłoniła ciało w mikro bikni 

Kazadi opublikowała zdjęcia, na których widzimy ją w bardzo skąpym bikini na tle basenu. Sesja wzbudziła zachwyt przede wszystkim Ewy Chodakowskiej, która nie omieszkała skomplementować piosenkarkę w komentarzu. 

Uuuu! Moje ulubione BIKINI EVER. Pati, Ty powinnaś chodzić tylko w bikini - napisała trenerka. 

Fani również byli pod wrażeniem i chwalili Patricię Kazadi za naturalność. 

Pani Patrycjo, dziękuję za te zdjęcia. Nie są wyidealizowane, wyfiltrowane, wyszczuplone, zretuszowane. Pokazują kobiece ciało, jakie jest - czytamy w komentarzach.

Ale nie wszystkim jednakowo spodobał się wybór kostiumu. Część internautów zwracała uwagę, że bikini odsłania za dużo i nie pasuje do figury piosenkarki.

O kurczę, już bardziej wyciętych majteczek chyba nie dało się założyć?

Nie chodzi o hejt, lubię cię, ale to bikini jest trochę za kuse jak na twoją figurę.

Wszystko super, tylko ten kostium wygląda jak dla 5-letniej dziewczynki... Dziwacznie to wygląda.

No "cnót niewieścich" by Pani nauczać nie mogła! Dla mnie trochę za dużo odkryte, ale... Kto komu zabroni? Póki co jeszcze nie chodzimy w burkach więc trzeba korzystać.

Patricia Kazadi nie chciała jednak wchodzić w polemikę, a na krytyczne uwagi i "dobre" rady reagowała uprzejmym "dziękuję".

Podoba wam się Patricia Kazadi w stroju od Ewy Chodakowskiej?