Zamknij

Patricia Kazadi na sylwestrze w Dubaju. Wielki sukces polskiej piosenkarki [FOTO]

31.12.2020 14:27
Patricia Kazadi
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Patricia Kazadi pod koniec 2020 roku świętuje artystyczny sukces, podzieliła się z fanami radosną wiadomością. Polska aktorka i piosenkarka wystąpi na sylwestrowej imprezie w Dubaju. Będzie to jej pierwszy koncert w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Patricia Kazadi to rozpoznawalna polska gwiazda, która połączyła kilka ścieżek kariery. Debiutowała w 2002 roku w roli wokalistki, próbując swoich sił w programie "Szansa na sukces". Dwa lata później pojawiła się w epizodycznej roli w serialu "Daleko od noszy", następnie otrzymała role w serialach "Egzamin z życia" i "Fala zbrodni". Kontynuowała karierę wokalną występując w dwóch edycjach "Jak oni śpiewają". W 2013 roku, jako rozpoznawalna już aktorka i piosenkarka, wydała debiutancki album "Trip". Największą popularność i ogromną sympatię widzów przyniosła jej rola sympatycznej pielęgniarki Jagny w uwielbianym serialu "Ranczo".

Patricia sprawdziła się także jako osobowość telewizyjna. Występowała w "Tańcu z gwiazdami" i "Dance, dance, dance", świetnie poradziła sobie jako prowadząca "You Can Dance" oraz "X Factor". Kazadi nigdy jednak nie porzuciła kariery wokalistki, w 2018 roku wydała świąteczny album "Christmasland", a rok później ukazało się jej EP "RMXt". W 2020 mogliśmy posłuchać singla "Steppin' On My Heart". Najwyraźniej muzyczna droga gwiazdy "Rancza" prowadzi w dobrą stronę, artystka pochwaliła się bowiem sylwestrowym koncertem, który zagrał w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

ZOBACZ  Patricia Kazadi przeszła metamorfozę. Gwiazda postawiła na krótkie włosy [FOTO]

Patricia Kazadi zaśpiewa na sylwestrze w Dubaju. Pokazała plakat imprezy

Na profilu Patricii Kazadi na Instagramie pojawił się nowy post, w którym wokalistka dzieli się z fanami swoim artystycznym sukcesem. Polka zaśpiewa podczas jednej z sylwestrowych imprez odbywających się w Dubaju.

- Mój pierwszy koncert w Dubaju i to w sylwestra! (…) Muzyka na żywo, sety DJ-ów i wiele więcej. (...) Pożegnajmy się z paskudnym rokiem 2020 i przywitajmy rok 2021 w biało-złotym stylu! - cieszy się Patricia.

Koncert w stalicy Zjednoczonych Emiratach Arabskich to z pewnością duże wydarzenie, które docenili fani Kazadi. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy z gratulacjami.

- Patrycjo, będzie petarda.

- Najpiękniejsza, dobry ogień tworzenia (...) Piękna w środku i na zewnątrz (...) Trzymamy wszyscy kciuki i "kopniaczek" przed.

- Powodzenia, zrób tam ogień! - czytamy w komentarzach.

My także trzymamy kciuki za świetny występ Patricii.