Zamknij

Niezwykła metamorfoza Patricii Kazadi. Gwiazda jest blondynką

Maciej Friedrich
12.06.2019 16:01
Niezwykła metamorfoza Patricii Kazadi. Gwiazda jest blondynką
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Patricia Kazadi przyzwyczaiła fanów do częstych zmian stylizacji. Gwiazda po raz kolejny zdecydowała się na zmianę wizerunku. Trzeba przyznać, że jej metamorfoza może zaskoczyć. Zmieniła nie tylko fryzurę, ale i kolor włosów.

Patricia Kazadi to bez wątpienia kobieta wielu talentów. Jedna z najpopularniejszych polskich celebrytek jest aktorką, piosenkarką, prezenterką telewizyjną, a nawet trenowała taniec współczesny. Swoje taneczne umiejętności pokazała w finale programu "Dance, dance, dance". Słynie również z oryginalnej urody, którą zawdzięcza pochodzeniu ojca, który jest Kongijczykiem. Gwiazda bardzo lubi eksperymentować z wyglądem, zarówno jeśli chodzi o stylizację, jak i fryzury. Często po metamorfozie jest niemal nie do poznania. Również tym razem podjęła odważną decyzję.

Metamorfoza Patricii Kazadi

Kiedy fani Patricii Kazadi przyzwyczaili się do jej długich, ciemnych włosów, gwiazda ponownie zaskoczyła. Tym razem została blondynką, a włosy skróciła tak, by sięgały jej do ramion. W rozmowie z reporterką "Dzień Dobry TVN" przyznała, że chciała zmienić fryzurę o wiele wcześniej, ale nie miała takiej możliwości.

- Do zmiany szykowałam się sześć miesięcy. Z powodu zobowiązań zawodowych nie mogłam tak po prostu przejść z czarnych, długich włosów na krótki blond, więc to chwilę zajęło, ale metamorfoza była przemyślana.

Kazadi poinformowała również, że nie przyzwyczaja się do nowego wyglądu. Jak sama to określiła, nowa fryzura nie jest "na kolejne 20 lat" i ma zamiar zobaczyć "co przyniesie wrzesień". Zapytana, czy metamorfoza ma coś wspólnego ze zmianami w życiu, Patricia odpowiedziała krótko: "jestem szczęśliwa".

ZOBACZ: Patryk Vega nie do poznania. Reżyser gubi kolejne kilogramy

Patricia Kazadi - aktorka i piosenkarka

Patricia Kazadi debiutowała na ekranie w komediowym serialu "Daleko od noszy" w 2004 doku. Dwa lata wcześniej pojawiła się w "Szansie na sukces", gdzie zaśpiwała utwór z repertuaru zespołu Szwagierkolaska. Ma na swoim koncie liczne występy serialowe, grała między innymi w "Egzaminie z życia", "Na Wspólnej" oraz "Ranczu". Występowała w "Tańcu z gwiazdami" i "Jak oni śpiewają". W "You Can Dance" i "X Factor" oglądaliśmy ją w roli prowadzącej.

Do tej pory artystka wydała trzy albumy solowe, ostatni z nich, "Christmasland" ukazał się w 2018 roku. Dwukrotnie występowała w konkursie premier Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Zagłosuj

Podoba Ci się nowa fryzura Patricii Kazadi?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF