Zamknij

Patrycja Markowska źle wspomina "The Voice od Poland"? "Podczas nagrywania nie spałam"

Maciej Friedrich
01.04.2020 11:07
Patrycja Markowska źle wspomina "The Voice od Poland"? "Podczas nagrywania nie spałam"
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Patrycja Markowska zyskała sympatię widzów jako jurorka muzycznego show "The Voice of Poland". Wokalistka jednak nie wspomina udziału w programie i nigdy nie wróciłaby do programu. W wywiadzie zdradziła, co przeszkadzało jej na planie.

Patrycja Markowska to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek. Córka znanego z zespołu Perfect Grzegorza Markowskiego zachwyca talentem nie mniejszym, niż jej sławny ojciec.  Poza działalnością muzyczną Patrycja angażuje się w projekty telewizyjne, obecnie możemy ją oglądać jako jedną z uczestniczek "Ameryki Express".

Wokalistka zasiadała także w jury popularnego muzycznego show "The Voice of Poland". Mogła pochwalić się niemałym sukcesem, bowiem prowadzony przez nią Marcin Sójka wygrał program. Patrycja zdecydowała jednak, że rozstanie się z show i nie ma już zamiaru wracać. W wywiadzie zdradziła, co przeszkadzało jej w "The Voice of Poland".

 The Voice of Poland 11: kto będzie w jury w nowej edycji? Pojawiły się pierwsze informacje

Patrycja Markowska ostro o "The Voice of Poland". Czemu nie chce wrócić do programu?

Fani Patrycji Markowskiej zastanawiali się, czy piosenkarka powróci kiedyś do "The Voice of Poland". Niestety, gwiazda w wywiadzie dla portalu Przeambitni jasno dała do zrozumienia, że nie jej przygoda z programem zakończyła się definitywnie. Zdradziła także, że rola jurorki wiele ją kosztowała.

- Nie wrócę do The Voice. Podczas nagrywania tego programu nie spałam, bardzo się przejmowałam. Było mnóstwo emocji, trochę tych przesadzonych (...) To powinna być bardziej zabawa. Ludzie myśleli tam, że jak odpadną z programu, to jest koniec ich życia zawodowego - wyznaje artystka.

Z pewnością bez Patrycji "The Voice of Poland" wiele straci. Jak widać, wokalistka za udział w show płaciła nadszarpniętymi nerwami.

Zagłosuj

Jesteś fanem/fanką "The Voice of Poland"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF