Zamknij

Gwiazda seriali TVP jest w ciąży. Aktorka zaskoczyła zdjęciem. "Pełnia kobiecości" [FOTO]

26.07.2021 16:14
Patrycja Szczepanowska
fot. Damian KLAMKA/East News

Patrycja Szczepanowska spodziewa się dziecka. Aktorka znana m.in. z seriali "Plebania" i "Lokatorzy" niespodziewanie pochwaliła się ciążowymi krągłościami. Gwiazda zna już płeć dziecka. 

Baby boom w polskim show-biznesie trwa w najlepsze. Kolejne gwiazdy ogłaszają ciąże lub chwalą się statusem świeżo upieczonej mamy. 7 lipca urodziła Agnieszka Włodarczyk, wcześniej swoje pierwsze dziecko powitała na świecie Klaudia Halejcio, a przed nią - Ida Nowakowska. Mamami zastały także jurorka "MasterChefa" Anna Starmach oraz wokalistka Halina Mlynkova, a lada moment radosną nowinę przekażą fanom także Zofia Zborowska, Agnieszka Kaczorowska, Aleksandra Szwed, Anna Dereszowska i Olga Frycz

Na tym jednak nie koniec, bo do grona przyszłym mam dołączyła także aktorka Patrycja Szczepanowska. Była policjantka z "Plebanii" oraz szalona Pola Gabryś z sitcomu "Lokatorzy" przekazała na Instagramie radosną nowinę o ciąży. 41-latka spodziewa się dziecka i jak zdradzają zdjęcia - jest już w zaawansowanym stanie. Pod postem ciężarnej Patrycji Szczepanowskiej spływają gratulacje.

Patrycja Szczepanowska jest w ciąży. Gwiazda "Plebanii" niedługo urodzi 

Patrycja Szczepanowska długo nie zdradzała swoim obserwatorom, że wkrótce zostanie mamą. Jednak uznała, że wreszcie nadszedł odpowiedni moment, by podzielić się tym faktem z szerszym gronem odbiorców. Aktorka opublikowała sesję zrobioną w ogrodzie, w której ubrana w kwiecistą sukienkę prezentuje wyraźnie zaokrąglony brzuszek.

Kobieta w pełni, nowy rozdział, nowe życie - podkreśliła w hasztagach.

Słynna aspirant Skiba z "Plebanii" odebrała gratulacje od obserwatorów, w tym znajomych aktorek, m.in. Pauliny Holtz i Joanny Sydor.

Ale nowiny! Wiadomo już czy to lokator czy lokatorka? - zapytano zabawnie w komentarzach.

Patrycja Szczepanowska potwierdziła, że zna już płeć dziecka, ale szczegóły wolała na razie zostawić dla siebie.

Olga Frycz chce samodzielne wychować dziecko. Zdradziła płeć i imię drugiej pociechy