Zamknij

Patrycja Tuchlińska urodziła. 74-letni miliarder Józef Wojciechowski został ojcem [FOTO]

13.08.2021 10:46
Józef Wojciechowski i Patrycja Tuchlińska
fot. TRICOLORS/East News

Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski zostali rodzicami. 26-letnia partnerka właściciela J.W. Construction przekazała radosną nowinę za pośrednictwem Instagrama i opublikowała pierwsze zdjęcie z dzieckiem. 

Józef Wojciechowski ponownie został ojcem. Znany biznesmen, twórca firmy deweloperskiej J.W. Construction i jeden z najbogatszych ludzi w Polsce, powitał na świecie dziecko ze w związku z młodszą o 48 lat Patrycją Tuchlińską. Partnerka byłego właściciela Polonii Warszawa podzieliła się radosną nowiną na Instagramie. 

Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski zostali rodzicami

26-letnia ukochana Józefa Wojciechowskiego opublikowała zdjęcie z nowo narodzoną pociechą. Podobnie jak reszta zdjęć przebijającej się instagramerki sesja z noworodkiem została wykonana w luksusowym anturażu, pośród błyszczących posadzek i kwiatów. Świeżo upieczona mama zadbała także o efektowne ozdoby w postaci niebieskich balonów. 

Przede mną nowy rozdział. Macierzyństwo. Już rozumiem jak łatwo można stracić głowę dla dziecka - napisała pod zdjęciem. 

Patrycji Tuchlińska i Józef Wojciechowski doczekali się synka, modelka nie zdradziła jednak, jakie imię wybrali dla chłopca. 

Patrycja Tuchlińska - kim jest partnerka Józefa Wojciechowskiego?

Związek Wojciechowskiego i Tuchlińskiej zaczął być medialny w 2018 roku. Wówczas miliarder zaczął pojawiać się z młodą towarzyszką na warszawskich salonach. Tym samym wyszło na jaw, że biznesmen nie jest już z Beatą Pruską, uczestniczką programu "Damy i wieśniaczki".

Młoda partnerka miliardera od początku wzbudza zainteresowanie portali plotkarskich. O Patrycji Tuchlińskiej wiadomo tyle, że ukończyła inżynierię mechaniczną na Politechnice Wrocławskiej i jest blogerką na Instagramie. 26-latka prezentuje na swoim profilu luksusowe stylizacje oraz dokumentuje wygodne życie pośród pięknych wnętrz, jachtów i egzotycznych plenerów. 

Patrycja Tuchlińska dopiero zadebiutowała w roli mamy, z kolei dla Józefa Wojciechowskiego będzie to kolejne dziecko. Z byłą żoną Laurą Michnowicz - modelką i zwyciężczynią konkursów piękności - biznesmen ma dwoje dzieci.