Zamknij

Patryk Swayze był bity przez żonę? Lisa Niemi miała znęcać się nad umierającym mężem

Redakcja
18.02.2019 13:02
Patryk Swayze był bity przez żonę? Lisa Niemi miała znęcać się nad umierającym mężem
fot. Instagram:@patrickswayzefanpage

We wrześniu 2009 po walce z nowotworem zmarł Patrick Swayze. Po śmierci aktora na jaw wyszły szokujące informacje. Media donoszą, że żona gwiazdora znęcała się nad nim oraz miała sfałszować testament, by odziedziczyć jego majątek.

Patrick Swayze był jedną z największych gwiazd Hollywood. Na ekranach kin zadebiutował w 1979 w komedii „Skatetown, U.S.A”. Swoją kreacją zainteresował Francisa Forda Coppolę, który zaangażował go do dramatu „Outsiderzy”. Jednak prawdziwy rozgłos zyskał dopiero rolą w miniserialu „Północ-Południe”. Na swoim koncie miał wiele świetnych występów w tak hitowych produkcjach, jak „Wykidajło”, „Uwierz w ducha” czy „Na fali”. Polscy widzowie jednak najczęściej kojarzą go z kultowym musicalem „Dirty Dancing”, gdzie razem z Jennifer Grey stworzył jedną z najbardziej rozpoznawalnych kinowych par i zachwycił talentem tanecznym i wokalnym.

Ostatni raz Patryka Swayze mogliśmy zobaczyć na ekranach w 2009 roku. W styczniu 2008 roku u aktora zdiagnozowano bardzo trudny do wyleczenia nowotwór trzustki. Po poważnej operacji ostatecznie przegrał walkę z chorobą. Zmarł w nocy z 14 na 15 września 2009 roku w wieku 57 lat. Jego ciało zostało skremowane, a prochy rozsypane na jego ranczu w Nowym Meksyku.

Patryk Swayze był bity przez żonę
fot. Instagram:@patrick_swayze_fans

Patryk Swayze był bity przez żonę?

Po śmierci Patricka Swayze w mediach pojawiły się niepokojące doniesienia żony aktora, Lisy Niemi. Choć małżonkowie byli razem przez 34 lata, Lisa miała okrutnie traktować chorego męża. Już w 2016 roku pojawiły się doniesienia, że Patryk był ofiarą przemocy domowej. Obecnie na jaw wychodzą dodatkowe informacje, które nie stawiają żony aktora w dobrym świetle.

ZOBACZ TEŻ: Richard Gere został ojcem. Aktor ma 69 lat

Rodzina Patricka zarzuca Niemi nie tylko znęcanie się nad chorym mężem, ale także matactwa w celu przejęcia majątku po nim wartego 40 milionów dolarów. Miała faszerować męża silnymi lekami, zabraniać mu kontaktu z bliskimi, dysponować majątkiem oraz sfałszować testament. Kilka tygodni przed jego śmiercią pojawiła się zmieniona wersja dokumentu, w której gwiazdor cały majątek przepisuje małżonce. Grafolog potwierdził, że pismo nie zostało sporządzone przez Patricka. Przyjaciółka zmarłego, Charlotte Stevens, wyznała, że kilkukrotnie nakłaniała Swayze'go do rozwodu. Powodem miały być liczne zdrady Lisy.

Lisa Niemi ostatecznie wygrała sądową batalię z bliskimi aktora. W 2014 roku ponownie wyszła za mąż i sprzedała ranczo, gdzie rodzina aktora chciała otworzyć poświęcone mu muzeum.

RadioZET.pl/MF